Nesunkiai pusfinalio barjerą šeštadienį peržengę „Kauno Žalgirio“ salės futbolininkai, neturėjo vargo ir finale. Supertaurės laimėtojai 8:3 nugalėjo „Vikingus“ bei apgynė titulą. Visus pamatus pergalei kauniečiai sudėjo dar iki pertraukos, o naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas žalgirietis Albertas Voskunovič.
Nuo pat susitikimo pradžios savo jėgą rodę „Žalgirio“ futbolininkai pirmąjį įvartį pelnė sužaidus kiek daugiau nei minutę. Technišku veiksmu varžovą įveikęs Jandersonas netrukus pasiuntė kamuolį į tinklą.
Iniciatyva ir toliau priklausė Kauno komandai, tačiau artėjant dešimtajai minutei apie savo prabilo ir „Vikingai“. Po vienos varžovų gynėjų klaidos puikią galimybę išlyginti rezultatą turėjo Maksimas Avetysianas. Tačiau vienas prieš varžovų vartus atsidūręs ukrainietis į vartų plotą nepataikė. Netrukus dar keli tolimi smūgiai, į kuriuos užtikrintai reagavo vartininkas Ernestas Macenis.
Sena gera byla sako, kad jei neįmuši tu - įmuš tau. Dar sykį ši taisyklė buvo priminta 11-ąją minutę, kai Rafaelis Da Silva smūgiu į artimąjį kampą skirtumą padvigubino.
Į šį praleistą įvartį „Vikingų“ treneriai reagavo išimdami vartininką ir pakeisdami jį penktu aikštės žaidėju. To rezultatas - A.Voskunovičiaus pelnytas įvartis iš savo aikštės pusės. Dar po trijų minučių skirtumas išaugo iki 4:0, kai po kampinio pasižymėjo Jandersonas.
Neturėdami ko prarasti, Jonavos atstovai pradėjo žaisti savo malonumui ir prieš pertrauką bei iškart po jos dviem Genaro Samsoniko ir Pauliaus Osausko įvarčiais grąžino intrigą.
Rungtynių kertiniu momentu tapo antrojo kėlinio viduryje „Vikingų“ trenerių sprendimas vartininką keisti penktu žaidėju. Tai kainavo penktą įvartį, o netrukus sugrąžinus vartininką ir jam suklydus - ir šeštąjį. Likusi rungtynių dalis tapo formalumu.
Kovoje dėl trečiosios vietos Mažeikių VIP 3:2 nugalėjo „Akmenės kraštą“. Namų arenoje žaidę akmeniškiai dusyk pirmavo, tačiau niekaip sustabdyti negalėjo Artūro Juchno, pelniusio visus tris VIP įvarčius.
Likus žaisti keturias minutes, A.Juchno baudos smūgiu rezultatą išlygino, o priešpaskutinę minutę - po idealaus Tado Markevičiaus perdavimo pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.
Supertaurės turnyras baigtas, kitą savaitgalį startuoja futsal A lyga.
„Kauno Žalgiris“ iškovojo supertaurę
UEFA Čempionų Lyga
UEFA Europos lyga
Konferencijų lyga
Anglijos Premier League
Vokietijos Bundesliga
Ispanijos La Liga
Prancūzijos Ligue 1
Italijos Serie A
Lietuvos TOPLYGA
Kitos naujienos
Dienos nuotrauka
„Real“ žaidėjus persekioja sunkios traumos
(6)
Copa Libertadores
H. Flickas: „Esu nusivylęs, bet didžiuojuosi savo komanda“
Anglijos Premier League
M. Carrickas pakomentavo galimybę kovoti dėl titulo
(1)
Anglijos Premier League
A. Slotas: „Pralaimime per daug rungtynių“
(3)
Karaliaus taurė (Copa del Rey)
„Barcelona“ gerokai pačirškino „Atletico“ ekipą
(8)
Anglijos Premier League
„Wolves“ skėlė antausį „Liverpool“ klubui
(kiti rezultatai)
(19)
Italijos taurė (Coppa Italia)
Italijos taurės pusfinalis startavo „Inter“ lygiosiomis išvykoje
(1)
Rodrygo patyrė kelio traumą, kuri užkirs kelią į pasaulio čempionatą
„Flamengo“ netikėtai atleido vyriausiąjį trenerį F. Luisą
(2)
Pasaulio futbolo čempionatas 2026
100 dienų iki pasaulio čempionato: išskirtos įdomiausios rinktinės
(7)
Sirgaliai blaškosi: kur šiuo metu yra C. Ronaldo? (atnaujinta)
(5)
„MrGolas“ žaidynių U12 superfinale – ramygalių triumfas
Vitinha atskleidė, kuriame klube galėjo atsidurti J. Nevesas
Anglijos Premier League
P. Guardiola: „Futbolas nėra žaidžiamas vienu būdu, todėl prisitaikau“
(1)
Moterys parodė vyrams, kaip reikia triuškinti futbolo nykštukus
(1)
Transferai
M. Ugarte žvalgosi naujos karjeros stotelės
(1)
Ispanijos La Liga
A. Arbeloa: „Šis pralaimėjimas yra mano kaltė“
(5)
Anglijos Premier League
N. Santo: „Patariau A. Traore vengti buvimo sporto salėje“
Lietuvos TOPLYGA
Turo apžvalga: neklumpa vienintelis čempionas
„Žalgiris“ išlaikė svarbų partnerį
Anglijos Premier League
A. Slotas: „Standartinės situacijos tampa realybe „Premier“ lygoje“
(4)
L. Messi pradėjo taikytis į geriausio baudos smūgių mušėjo vardą
(7)
JAV – absurdiški gandai apie L. Messi pelnomus įvarčius
(4)
„Finalissima“ rungtynių likimas pakibo ant plauko
(3)
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą