„Kauno Žalgiris“ išsaugojo pagrindinį vartų sargą © S. Čirbos nuotr.

Trečią vietą A lygoje antrus metus iš eilės iškovojęs „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas pradėjo artėjančio sezono komandos komplektavimo darbus.

2022-aisiais jau septintą savo sezoną stipriausioje šalies lygoje su „Kauno Žalgirio“ marškinėliais pradės vartininkas Deividas Mikelionis, su kuriuo buvo pratęstas kontraktas.

26-erių kaunietis 2021-ųjų A lygos sezone sužaidė 31-erias rungtynes ir net 11 kartų jas užbaigė nepraleisdamas įvarčio. Tai buvo geriausias rezultatas visoje lygoje kartu su sostinės komandos vartininku Edvinu Gertmonu.

Po sezono futbolininkui su „Kauno Žalgirio“ klubu buvo pasibaigęs kontraktas, tad žaidėją itin aktyviai viliojo ir kiti Lietuvos futbolo klubai. Nepaisant to, ilgametis žalgirietis ir toliau gins Kauno komandos garbę.

„Džiaugiuosi pasirašęs naują sutartį su „Kauno Žalgiriu“ ir noriu padėkoti treneriams už pasitikėjimą. Didžiausią įtaką tokiam sprendimui padarė mano žaidimo kreivės kilimas aukštyn ir visa „Kauno Žalgirio“ organizacija. Turėjau pasiūlymų iš kitų Lietuvos ekipų, bet pasirinkau tęsti pradėtą darbą Kaune“, – Žalgiris.lt po kontrakto pratęsimo sakė vartų sargas.

Beje, D.Mikelionis yra daugiausiai rungtynių A lygoje „Kauno Žalgirio“ klube per istoriją sužaidęs futbolininkas. Praėjusiame sezone jis pasiekė 100 rungtynių žymą, o šį sezoną užbaigė sužaidęs jau 138 susitikimus.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos