„Kauno Žalgiris“ namuose palaužė „Riterius“ © zalgiris.lt

„Optibet A lygos“ čempionate „Kauno Žalgiriui“ sekmadienį pavyko nutraukti ketverių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją.

21-ojo turo dvikovoje žalgiriečiai savo sirgalių akivaizdoje įveikė tiesioginius konkurentus Vilniaus „Riterių“ futbolininkus – 2:0 (1:0).

Jau septintą susitikimo minutę po Divine’o Naah smūgio kamuolys atsidūrė svečių vartuose, bet įvartis įskaitytas buvo tik po kelių akimirkų. Iš pradžių buvo pakelta rungtynių arbitro vėliavėlė, tačiau pasitarę arbitrai įvartį įskaitė – 1:0.

Tuomet aikštės šeimininkai turėjo dar keletą gana pavojingų atakų, bet kėlinio viduryje žaidimo kontrolė jau šiek tiek priklausė svečiams iš sostinės. Tiesa, puikiai žaidęs Deividas Mikelionis puikiai tvarkėsi su savo užduotimis.

Po pertraukos žalgiriečiai turėjo labai gerą galimybę įvarčiui. Po kampinio galva iš poros metrų stipriai smūgiavo Edvinas Girdvainis, tačiau čia puikiai sužaidė „Riterių“ vartų sargas.

Dar vieną gerą galimybę turėjo Antonas Fase’as, o savų vartų saugumu užtikrintai ir toliau rūpinosi D.Mikelionis.

Pagrindiniam rungtynių laikui einant prie pabaigos „Kauno Žalgiriui“ pavyko pranašumą padidinti. Po perdavimo į baudos aikštelę Michaelas Thuique smūgiavo tiksliai ir įtvirtino pergalę – 2:0.

Po šios pergalės žalgiriečiai nuo ketvirtoje vietoje esančių „Riterių“ atsilieka 8 taškais ir yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.