„Kauno Žalgiris“ neįveikė „Nevėžio“ © JumpStory nuotr.

Roko Garasto vadovaujami „Kauno Žalgirio“ futbolininkai sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes pasirengimo cikle. Šį kartą Kaune žalgiriečiai lygiosiomis 2:2 (2:0) sužaidė su į A lygą grįžti pasiruošusiu Kėdainių „Nevėžiu“.

Dvikovos pradžioje kauniečiai užtikrintai tvarkėsi gynyboje, o pačių jų atakos nebuvo itin sėkmingos. Kartą į varžovų vartininką pataikė Philipas Otele, virš vartų smūgiavo Gratas Sirgėdas, o šalia jų po kartą mušė Deividas Šešplaukis ir Renato. Varžovai savo ruožtu atsakė vienu pavojingesniu išpuoliu.

Pirmasis įvartis dvikovoje krito pirmojo kėlinio pabaigoje. P.Otele varžovų baudos aikštelėje suklaidino gynėjus ir smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį į vartus – 1:0.

Po poros minučių varžovų gynėjai D.Šešplaukį pargriovė baudos aikštelėje, o skirtą vienuolikos metrų baudinį šaltakraujiškai realizavo G.Sirgėdas – 2:0.

Per pertrauką R.Garastas pakeitė visus aikštėje buvusius futbolininkus, taip suteikdamas daugiau laiko ir jaunesniems komandos žaidėjams.

Pirmoje antrojo kėlinio pusėje „Kauno Žalgirio“ futbolininkai kurį laiką buvo apsistoję varžovų aikštės pusėje, o progas pasižymėti turėjo Domantas Putrius ir Abdulgafaras Opeyemi. Tiesa, smūgius paskutinėmis akimirkomis blokavo „Nevėžio“ gynėjai.

60-ąją susitikimo minutę du kartus iš eilės varžovų smūgius atrėmė Deividas Mikelionis, bet trečią kartą 65-ąją minutę padėti komandai nebegalėjo – varžovo smūgiuotas kamuolys atsimušė nuo skersinio ir nusileido vartų tinkle.

Po aštraus Deitono Vinckaus perdavimo neblogos progos neišnaudojo Benas Anisas, o 78-ąją minutę varžovai rezultatą išlygino – 2:2.

Per likusį laiką aktyvesni buvo žalgiriečiai, Linas Pilibaitis turėjo gerą galimybę vėl persverti rezultatą, tačiau ji liko neišnaudota, o komandos išsiskyrė taikiai 2:2.

„Kauno Žalgirio“ sudėtis pirmame kėlinyje: A.Mickevičius; Choco, M.Dapkus, R.Sadauskas, A.Jurkevičius, E.Vaitkūnas, G.Sirgėdas, L.Odincovas, D.Šešplaukis, Renato ir P.Otele.

„Kauno Žalgirio“ sudėtis antrame kėlinyje: D.Mikelionis; D.Ževžikovas, E.Ugbo, S.Thicot, P.Nainys, D.Vinckus, K.Šilkaitis, D.Putrius, A.Opeyemi, L.Pilibaitis ir B.Anisas.

Artimiausias kontrolines rungtynes „Kauno Žalgirio“ futbolininkai sausio 23 dieną žais su Vilniaus „Riterių“ ekipa.