„Kauno Žalgiris“ nenuvylė: nugalėjo Gibraltaro klubą © E. Šemioto nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai iškovojo pirmą pergalę UEFA turnyruose per visą klubo istoriją ir žengė į antrą UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapą. Žalgiriečiai Marijampolėje rezultatu 2:0 (1:0) įveikė „Europa“ komandą iš Gibraltaro.

Nuo pat susitikimo pradžios kauniečiai atrodė aktyviau ir stengėsi perimti iniciatyvą į savo rankas. Tiesa, nei vienai, nei kitai komandai sukurti itin pavojingų progų nepavyko.

Geriausią šansą 35-ąją susitikimo minutę turėjo Divine’as Naahas, kuriam įsiveržus į baudos aikštelę nepavyko nuginkluoti varžovų vartininko.

Visai netrukus tam pačiam D.Naahui buvo sukurta dar viena puiki proga ir šį kartą legionierius iš Ganos neklydo – po Philipo Otele perdavimo kamuolį jis pasiuntė į vartų tinklą. 1:0.

Prasidėjus antram kėliniui persvarą Kauno ekipai pavyko padvigubinti. Egidijus Vaitkūnas prasiveržė kraštu, atliko perdavimą, D.Naahas kamuolį praleido, o įvarčiu pasižymėjo Linas Pilibaitis – 2:0.

Vėliau progas įvarčiams turėjo tas pats D.Naahas, po keitimo aikštėje pasirodęs Michaelas Thuique ir Domantas Putrius.

78-ąją minutę varžovai galva smūgiavo visai šalia Deivido Mikelionio vartų, dar vieną pavojingą smūgį atrėmė per pridėtą laiką, tačiau įvarčio taip ir nepraleido.

Antrame etape „Kauno Žalgirio“ lauks „Glentoran“ (Šiaurės Airija) ir „The New Saints“ (Velsas) poros nugalėtojai, kurie paaiškės kiek vėliau šį vakarą. Pirmosios rungtynės jau antradienį vyks Lietuvoje.