„Kauno Žalgiris“ palaužė latvių ekipą © zalgiris.lt nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai sužaidė trečiąsias kontrolines rungtynes 2023-ųjų pasirengimo cikle. Roko Garasto auklėtiniai Kaune rezultatu 1:0 (1:0) įveikė „Daugavpils“ ekipą iš kaimyninės Latvijos.

Vienintelis rungtynių įvartis krito pačioje jų pradžioje. Jau penktąją susitikimo minutę kauniečių naujokas Florianas Davidas įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko perdavimą, po kurio įvarčiu pasižymėjo Karolis Šilkaitis.

Žalgiriečiai pirmame dvikovos kėlinyje gana ilgą laiką buvo prispaudę varžovus jų pačių pusėje, kontroliavo kamuolį ir neleido žaisti varžovams, tačiau patys progų gausa nepasižymėjo.

Smūgius atliko Xabi Auzmendi ir F.Davidas, o varžovai savo pavojingiausias progas sukūrė jau pačioje kėlinio pabaigoje.

Antrame kėlinyje Kauno ekipa progų turėjo ir daugiau – aktyviai toliau rungtyniavo Artūras Dolžnikovas, nuo suolo pakilęs Antonas Fase, kuris net keletą kartą varžovų gynybą kankino savo reidais į baudos aikštelę.

Bene pavojingiausią progą turėjo „Kauno Žalgirio“ gynėjas Martynas Dapkus. Po kampinio jam patogiai nukrito kamuolys, kurį gynėjas sukirto į vartų konstrukciją.

Prieš pat finalinį arbitro švilpuką A.Fase pritrūko kelių sekundžių tam, kad jis prie kamuolio suskubtų pirmiau už varžovų vartininką ir pelnytų antrą rungtynių įvartį.

Vasario 4 dieną „Kauno Žalgiris“ kontrolinėse rungtynėse susitiks su Kauno rajono „Hegelmann“ komanda. Rungtynių „Kauno Žalgirio“ futbolo manieže pradžia 13:00 val.

„Kauno Žalgirio“ gretose rungtyniavo: D.Mikelionis, A.Bražinskas, M.Dapkus, J.Noslinas, E.Girdvainis, E.Kloniūnas, P.Nainys, S.Sincere’as, Y.Suwa, K.Šilkaitis, D.Ževžikovas, X.Auzmendi, A.Dolžnikovas, G.Sirgėdas, A.Rybelis, N.Vosylius, A.Opeyemi, T.Stelmokas, F.Davidas, A.Fase, N.Valskis ir peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas.