"Kauno Žalgiris" sezoną pradėjo triuškinama pergale sostinėje

Labai solidžiu pasirodymu sezono startą Lietuvos futbolo A lygoje įprasmino „Kauno Žalgiris“.

1-ojo susitikime svečiuose žalgiriečiai pademonstravo kokybišką futbolą ir net 3:0 (1:0) nugalėjo Vilniaus „Riterius“.

Svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes: kauniečių spaudimas sukėlė varžovams daug problemų, tad kamuolio kontrolės persvara akivaizdžiai priklausė „Kauno Žalgiriui“.

Nors iki pirmojo kėlinio vidurio Roko Garasto treniruojamai komandai nepavyko sukurti pavojingų progų, tačiau 25-ąją minutę kauniečiai džiaugėsi įvarčiu.

Po Grato Sirgėdo perdavimo daug erdvės baudos aikštelėje sulaukęs Emmanuelis Davidas pažeme smūgiavo nepriekaištingai. Šiam legionieriui iš Nigerijos yra vos 18 metų.

„Riteriai“ turėjo atlikti du priverstinius keitimus – vietoje Mato Ramanausko ir Mindaugo Grigaravičiaus į kovą buvo mesti Dovydas Virkšas bei Justinas Marazas.

Antrasis kėlinys šeimininkams prasidėjo labai nesėkmingai. Tomas Dombrauskis baudos aikštelėje prasižengė prieš Gratą Sirgėdą, kuris realizavo baudinį bei pasižymėjo A lygoje po daugiau nei metų pertraukos.

Kiek vėliau G. Sirgėdas galva mušė pavojingai, o tuo pačiu netrukus atsakė geriausios „Riterių“ progos neišnaudojęs Michaelas Thuique'as.

„Kauno Žalgiris“ akistatą baigė puikiu akcentu – 90-ąją minutę vos tik po keitimo aikštėje pasirodęs standartinių padėčių specialistas Jurijus Bušmanas meistriškai atliko baudos smūgį.

Straipsnio įvertinimas: 14 4
  • Vilnietis (IP: 585dd7ba3)

Beje panasu siais metais su kaunu bus reikalu - siandien situos luzerius tai uzdusino konkreciai...

• 13
  • Antirytas (IP: 26fc0890d)

Akivaizdu jog kauniečiai šiemet tikrai turi stipresnę sudėtį negu pernai, gražiai Sirgėdas juda

• 12
  • Lrn (IP: 0eef47999)

Daug skeptiku buvo kai KZ pakeite treneri, ir vietoj Cepo atejo niekur vyr.treneriu nedirbes Garastas. Bet bent jau pirmose rungtynese visai neblogai ziurejosi komanda lyginant su pernai metais. Na o Trakai, vadovaujami to paties Cepo, atrode tragiskai. Tai aisku tik pirmos sezono rungtynes, bet nemanau kad KZ gailesis iskeites Garasta i Cepa

• 12
  • Eziukassss (IP: 22190045a)

Easy win, sakau, kad tie riteriai kai pasivadino taip, tai ir nebesiseka jiems absoliuciai

• 9
  • Fanas (IP: f0589c26c)

Nu KŽ juda.Tikekimes nesustos ir mes issuki lyderiams.Su tokiu zaidimu galima daug pasiekti!

• 8
  • Dada (IP: 1736946c4)

Čepas moka dirbti tik su silpnom komandom, peržiūrėkit jo karjeros klubus ir rezultatus ir įsitikinsit