"Kauno Žalgiris" triumfuoja - sulaukė bilieto į Europą

Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša, jog sulaukė oficialaus UEFA laiško, kuris patvirtino „Kauno Žalgirio“ klubo priėmimą į šių metų UEFA Europos lygos atrankos varžybas.

Atrankoje „Kauno Žalgiris“ pakeis UEFA licencijos netekusį „Stumbro“ klubą.

„Džiaugiamės, kad pavyko išsaugoti UEFA varžybose šiais metais dalyvausiančių keturių Lietuvos klubų kvotą.

Linkime sėkmės „Kauno Žalgiriui“ Europos lygos atrankoje ir tikime, jog komanda garbingai reprezentuos Lietuvą tarptautinėje arenoje“, - sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...