Kazachstane laimėjo ir Žulpa, ir Freidgeimas

Sekmadienį aukščiausiojo Kazachstano diviziono „Premier League“ III turo rungtynėse įtikinamas pergales šventė dviejų lietuvių komandos. 3:0 laimėjo ir Georgo Freidgeimo, ir Artūro Žulpos ekipos.

G. Freidgeimo atstovaujama Pavlodaro „Irtysh“ namie 3:0 (0:0) pranoko „Atyrau“.

50-ąją minutę įvartį pelnė nuo antrojo kėlinio pradžios į aikštę žengęs Romanas Murtazaevas (1:0), 59-ąją – Sergiy Maliy (2:0), 82-ąją – gruzinas Gogita Gogua (3:0).

64-ąją minutę G. Freidgeimo komanda įgijo kiekybinį pranašumą – už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas „Atyrau“ atstovas Vladislavas Kuzminas.

G. Freidgeimas žaidė visas rungtynes.

A. Žulpos Kostanajaus „Tobol“ ekipa namie taip pat 3:0 (2:0) susitvarkė su Karagandos „Shakhter Karagandy“.

27-ąją minutę pasižymėjo ukrainietis Sergey Yavorskiy (1:0), 38-ąją – austras Tomášas Šimkovičius (2:0), 82-ąją – po keitimo aikštėje pasirodęs Sergei Khizhnichenko (3:0).

A. Žulpa rungtyniavo iki 56-osios minutės.

G. Freidgeimo ekipa laimėjo visas trejas pirmąsias „Premier League“ rungtynes. A. Žulpos komandos sąskaitoje – dvi pergalės iš trijų galimų. „Atyrau“ ir „Shakhter Karagandy“ turi po tašką.

Balandžio 9-ąją „Irtysh“ svečiuose susitiks su „Shakhter Karagandy“, „Tobol“ – Šymkento „Ordabasy“ (6 taškai).