Keturi P. Daka įvarčiai atvedė „Leicester“ į pirmąją pergalę Europos lygoje © AP nuotr.

Trečiadienį sužaistos vienerios UEFA Europos lygos rungtynės.

Pirmąją pergalę iškovojo „Leicester“ futbolininkai, kurie išvykoje rezultatu 4:3 palaužė Maskvos „Spartaką“.

Rungtynės Anglijos klubui prasidėjo itin nesėkmingai: 11-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Alexanderis Sobolevas, o 44-ąją „Spartako“ pranašumą padvigubino Jordanas Larssonas. Tiesa, vos po minutė „lapės“ sušvelnino rezultatą po Patsono Daka tikslaus smūgio.

Tas pats P. Daka 48-ąją minutę rezultatą išlygino, o 54-ąją ir išvedė svečius į priekį.

Puolėjas iš Zambijos 79-ąją minutę pasižymėjo ir ketvirtą kartą ir nepaisant dar pelnyto A. Sobolevo įvarčio „lapės“ iškovojo pirmąją pergalę Europos lygoje šį sezoną.