Keturis įvarčius „Old Trafforde“ pelniusi „Liverpool“ ekipa sustiprino savo šansus kovoje dėl vietos Čempionų lygoje © „Reuters“ nuotr.

Ketvirtadienį svarbią pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo „Liverpool“ ekipa, kuri išvykoje rezultatu 4:2 palaužė principinius varžovus „Manchester United“ futbolininkus.

„Raudonieji velniai“ sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmavo po 10-ąją minutę Bruno Fernandeso pelnyto įvarčio.

Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos „Liverpool“ perėmė pranašumą ir 34-ąją minutę itin klastingu smūgiu rezultatą išlygino Diogo Jota.

Jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką įvartį pelnęs Roberto Firmino išvedė svečius į priekį.

Tas pats brazilas pačioje antrojo kėlinio pradžioje, 47-ąją minutę, pelnė dar vieną įvartį ir padvigubino savo komandos pranašumą.

Marcusas Rashfordas 68-ąją minutę atgaivino intrigą, tačiau tašką 90-ąją padėjo vienas prieš vartininką iššokęs Mohamedas Salah.

Ši pergalė gerokai sustiprino „Liverpool“ šansus pakovoti dėl vietos kito sezono UEFA Čempionų lygoje.

„Aston Villa“ 0:0 „Everton“