Keturis įvarčius per mažiau nei pusvalandį įmušusi "Borussia" įspūdingai sugrįžo rungtynėse su "Bayer"

„Bundesliga“ pirmenybėse – vienas įspūdingiausių sugrįžimų šiame sezone.

Dortmundo „Borussia“ ekipa panaikino dviejų įvarčių deficitą ir 4:2 triumfavo prieš Leverkuzeno „Bayer“.

„Bayer“ į priekį išsiveržė jau devintąją minutę po Mitchello Weiserio įvarčio, o 39-ąją minutę jau pirmavo 2:0, kai pasižymėjo Jonathanas Tah.

Nors sužaidus valandą „Bayer“ vis dar komfortabiliai pirmavo 2:0, Dortmundo ekipa ginklų dar nesudėjo.

Jacobas Larsenas 65-ąją minutę sušvelnino rezultatą, o jau 69-ąją minutę Marco Reusas išlygino rungtynių rezultatą.

Kai jau atrodė, kad komandoms teks pasidalinti po tašką, savo žodį tarė Paco Alcaceris, kuris ne tik 85-ąją minutę išvedė „Borussia“ į priekį, tačiau 94-ąją minutę įmušė savo antrąjį įvartį ir galutinai nužudė „Bayer“ komandą.

Tuo metu „RB Leipzig“ 2:1 įveikė „Hoffenheim“, „Schalke“ iškovojo pirmuosius taškus, kai palaužė „Mainz“, „Nurnberg“ nesunkiai susitvarkė su „Fortuna“, „Stuttgart“ palaužė „Werder Bremen“, o „Wolfsburg“ ir „Monchengladbach“ išsiskyrė taikiai.

„Bayer“ 2:4 „Borussia“
9‘ [1-0] M. Weiser
39‘ [2-0] J. Tah
65‘ [2-1] J. Larsen
69‘ [2-2] M. Reus
85‘ [2-3] P. Alcacer
90+4‘ [2-4] P. Alcacer

„Wolfsburg“ 2:2 „Monchengladbach“