Ketvir tadienį Anglijos spauda trimituoja apie permainas „Hearts“ klube bei konfliktus „Chelsea“ komandoje. Taip pat neužmirštama apžvelgti būsimų „Man Utd“, „Charlton“ ir „Chelsea“ pirkinių sarašų.

Gianluca Vialli, buvęs „Chelsea“ vyriausias treneris, gali užimti naujojo „Hearts“ futbolo direktoriaus postą. („Guardian“)

Michaelis Ballackas gali ignoruoti „Manchester United“ pasiūlymą, nes pirmenybę naujo klubo paieškoje teikia pasiekimams Čempionų lygoje, o ne pinigams. („Express“)

Tuo tarpu „Toulouse“ gynėjas Lucienas Aubey`us prasitarė, jog „Raudonieji velniai“ yra vienas iš trijų jo mėgstamiausių klubų. Kitos komandos – „P.S.G“ ir „Milan“. („Times“)

Siekdama laikinai užlopyti skyles komandos žaidime, „West Brom“ gali bandyti įsigyti „Charlton“ saugą Mattą Hollandą.(„Times“)

Marcelio Desailly sugrįžimas į Europą iš Kataro sukėlė kalbas, jog jis gali prisijungti prie „Portsmouth“ vienuolikės. („Times“)

„Manchester United“ La Korunijos „Deportivo“ klubui siūlo Louisą Sahą mainais į saugą Aldo Duscherį, kuris vertinamas 8 milijonais svarų. („Mail“)

Hernanas Crespo griežtai paneigė bet kokias kalbas apie galimą konfliktą „Chelsea“ komandoje ir paaiškino, jog praleido rungtynes su „Betis“ dėl patirtos traumos. („Express“)

„Charlton“ vyriausiasis treneris Alanas Curbishley ruošiasi teikti pasiūlymą „Aston Villa“ klubui dėl krašto gynėjo Jlloydo Samuelio. („Independent“)

„Chelsea“ susidūrė su nuožmia Madrido „Real“ ir „Barcelona“ konkurencija kovoje dėl „Boca Juniors“ argentiniečio saugo Gago, kuris Buenos Airių klubo yra vertinamas 10-čia milijonų svarų. („Mirror“)

Sausio mėnesį „Birmingham“ rengiasi įsigyti „Sheffield United“ saugą Philą Jagielką. („Mirror“)

Naujo „Wigan“ gynėjo Pascalio Chimbonda kontrakto vertė siekia 2 milijonus svarų, o trukmė – tris metus. („Mirror“)

„Blackburn“ mėnesiui į peržiūrą pasikvietė lenkų gynėją Antoni Lukasiewičą ir tikisi, kad šis Varšuvos "Polonia" žaidėjas jiems gali kainuoti 200 tūkstančių svarų. („Sun“)

„Hearts“ sirgaliams eilėje susitikimų bus suteikta proga pateikti klausimus naujajam vyriausiajam treneriui Grahamui Rix`ui. („Daily Record“)
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos