Ketvirtajame Lietuvos mažojo futbolo čempionate – nauji vardai, du ratai ir 8 komandos © JumpStory nuotr.

Pasaulinė COVID-19 viruso pandemija su kiekviena minute yra vis labiau suvaldoma.

Geru pavyzdžiu, kaip tai padaryti, tapo Lietuva, kadangi sustabdyti sporto renginiai jau vyksta.Ilgai laukus, netrukus prasidės ir Lietuvos mažojo futbolo sezonai.

Lietuvos mažojo futbolo asociacija praneša, kad 2020-ųjų metų Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas startuos birželio 20 dieną Šilalėje.

Šiais metais Lietuvos mažojo futbolo čempionate varžysis daugiau komandų nei Lietuvos A lygoje – aštuonios.

Pirmą kartą Lietuvos mažojo futbolo čempionatas bus vykdomas dvejų ratų sistema, o visos komandos sužais po 14 rungtynių, kurios bus išdėstytos per 6 etapus.

Tai bus ketvirtasis Lietuvos mažojo futbolo čempionatas, tačiau šiais metais nugalėtojų titulo negins Vilniaus „El Dorado“. Vieninteliai sostinės atstovai šiais metais bus FK „Polivektris“.

Čempionate taip pat dalyvaus FK „Šilalė - Prolain“, Kauno „Arsenalas“, „Jurbarko Imsrė“, Varėnos „Merkys“, SC-FK „Akmenė“, naujokai KKSC „Prienai“ ir pavadinimą pakeitęs Kauno rajono „Linksmakalnis“, kuris nuo šių metų yra žinomas FC „Hegelmann minifootball“ vardu.

Kaip jau buvo galima suprasti, pirmasis Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas vyks Šilalėje, o kiti miestai-šeimininkai greičiausiai bus Jurbarkas, Naujoji Akmenė, Varėna ir Prienai.

Planuojama, kad ketvirtasis Lietuvos mažojo futbolo čempionatas bus užbaigtas rugsėjo 26 dieną.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos