Ketvirtfinalyje „Vytis“ šventė pirmąją pergalę, o „Pramogos“ triumfavo Taurės rungtynėse

Antradienio vakarą Lietuvos Optibet Futsal A lygoje prasidėjo atkrintamųjų etapas ir buvo sužaistas pirmasis ketvirtfinalio mačas.

Aštuntą vietą reguliariajame sezone užėmęs Panevėžio „Sportidus“ atvyko į Garliavos areną ir žaidė prieš lygos lyderius Kauno „Vytį“.

Aikštės šeimininkai savo persvarą įrodė ir pirmąjį mačą laimėjo rezultatu 4:1. „Vyčiui“ persvarą susikrauti pavyko jau per pirmąjį kėlinį. Savo pirmąjį įvartį „Vyčio“ gretose 7 minutę pelnė ir ledus pralaužė legionierius iš Ukrainos Artemas Morokhovetsas. Praėjus 8 minutėms „Vyčio“ persvarą padidino komandos kapitonas Justas Zagurskas, o kėlinys buvo užbaigtas Vladimiro Derendiajevo įvarčiu. Neįpusėjus antrajam kėliniui „Vyčio“ persvarą iki keturių įvarčių padidino rezultatyviausias lygos žaidėjas Lukas Sendžikas, o svečiams rezultatą sušvelninti pavyko tik 34 minutę.

Tiesa, įvartį įmušė net ne „Sportidus“ ekipa, o kamuolį į savus vartus nukreipęs V. Derendiajevas. Visgi šis įvartis iš esmės rezultato nepakeitė ir dabar komandų lauks atsakomosios rungtynės Panevėžyje, kurios bus sužaistos ketvirtadienį (vasario 13 d.).

„Vytis“ 4 : 1 „Sportidus“

7’ [1 : 0] Artem Morokhovets
15’ [2 : 0] Justinas Zagurskas
19’ [3 : 0] Vladimir Derendiajev
27’ [4 : 0] Lukas Sendžikas
34’ [4 : 1] Vladimir Derendiajev (į savus vartus).

Beveik tuo pat metu vakar buvo sužaist ir LFF Futsal Taurės II-ojo etapo mačas, kuriame Gargždų „Pramogos“ priėmė Jonavos „Vikingus“. Aikštės šeimininkams pavyko įveikti šį barjerą ir švęsti pergalę rezultatu 5:3.

Rungtynės Gargžduose vyko labai panašiu scenarijumi, kaip ir Garliavoje. „Pramogos“ per pirmąjį kėlinį pelnė tris įvarčius be atsako, o ir įvarčius mušė beveik identiškomis minutėmis. Du kartus pasižymėjo Valdas Pocevičius, o dar vieną tikslų smūgį pridėjo Aurimas Skurdelis.

Antrajame kėlinyje vėl pirmi pasižymėjo „Pramogų“ žaidėjai, o „hat-tricku“ džiaugtis galėjo V. Pocevičius. Tačiau įpusėjus kėliniui pabudo ir „Vikingai“. Pauliaus Osausko dublis ir Beno Spietinio įvartis priartino svečius per vieną įvartį, bet jų viltis sužlugdė vėlyvas Martyno Velyvio įvartis.

„Pramogos“ 5 : 3 „Vikingai“

8’ [1 : 0] Valdas Pocevičius
15’ [2 : 0] Aurimas Skurdelis
19’ [3 : 0] Valdas Pocevičius
28’ [4 : 0] Valdas Pocevičius
30’ [4 : 1] Benas Spietinis
32’ [4 : 2] Paulius Osauskas
38’ [4 : 3] Paulius Osauskas
39’ [5 : 3] Martynas Velyvis