Ketvirtoje Vokietijos lygoje - M.Palionio įvartis

Penktadienį įvartį Vokietijos ketvirtojoje pagal pajėgumą lygoje įmušė Markusas Palionis. 28-erių lietuvio Rėgensburgo „Jahn Regensburg“ namie 4:0 (1:0) sutriuškino „Illertissen“.

M. Palionis pelnė pirmąjį mačo įvartį. Lietuvis pasižymėjo antrąją pridėto pirmojo kėlinio laiko minutę (45+2, 1:0).

Šeimininkai likusias lygtis išsprendė po pertraukos. 55-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė Fabianas Ruppas (2:0). 59-ąją minutę „Jahn Regensburg“ gretose pasižymėjo Markusas Ziereisas (3:0), 65-ąją – Haris Husenis (4:0).

Rėgensburgo komanda kaunasi dėl „Regionalligos“ Bavarijos diviziono nugalėtojos vardo. M. Palionio ekipa iškovojusi 46 taškus ir vienu atsilieka nuo pirmojoje vietoje esančios „Wacker Burghausen“. „Illertissen“ (37 taškai) – šešta.

Artimiausias rungtynes „Jahn Regensburg“ žais kovo 19-ąją svečiuose su Bairoito „Bayreuth“ (32 tšk. – 9 vieta).