Kipre – „Kauno Žalgirio“ lygiosios su serbais © zalgiris.lt nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes Kipre. Glenno Stahlio vadovaujama komanda Aradipu miesto stadione lygiosiomis 0:0 sužaidė su OFK „Beograd“ komanda iš Serbijos.

Susitikimą komandos pradėjo gan atsargiai, kamuolys dažniau laikėsi aikštės viduryje, o geriausią progą pasižymėti 17-ąją minutę turėjo Armandas Kučys. Po perdavimo iš krašto jo galva smūgiuotas kamuolys pralėkė visai šalia virpsto.

Kauniečiai daugiau atakavo, o 34-ąją susitikimo minutę varžovų vartams pavojų vėl kėlė po standartinės situacijos. Po kampinio galva į vartininką smūgiavo Aldayras Hernandezas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje aštrų reidą į baudos aikštelę surengė Artūras Dolžnikovas, bet smūgiuotas kamuolys vėl skriejo šalia vartų.

Antrojo kėlinio viduryje varžovų žaidėjas buvo išvarytas dėl antros geltonos kortelės, bet komandų sutarimu Belgrado komandai buvo leista tęsti rungtynes su 11 žaidėjų.

Antrame kėlinyje situacija aikštėje per daug nesikeitė, o progos pasipylė pačioje dvikovos pabaigoje. Baudos smūgį atliko Vilius Armanavičius, varžovų vartininką reaguoti privertė puolėjas peržiūroje.

Gerą ir kone vienintelį savo šansą susitikimo pabaigoje turėjo ir Serbijos komandos atstovai – Deividui Mikelioniui teko taisyti komandos gynėjo klaidą.

Startinė sudėtis: I.Plūkas, S.Sincere, J.Noslin, M.Spano, A.Hernandez, M.Rale, G.Sirgėdas, K.Šilkaitis, A.Dolžnikov, D.Anane ir A.Kučys.

Po keitimo žaidė: D.Mikelionis, P.Nainys, E.Kloniūnas, V.Armanavičius, Ž.Benedičičius, T.Stelmokas, O.Kayode ir žaidėjas peržiūroje.

Vasario 12 dieną „Kauno Žalgirio“ futbolininkai išmėgins jėgas su Jerevano „Ararat-Armenia“ komanda.