Kitame FA taurės etape - "Fulham" ir "Coventry" © Eurofootball.lt
Antradienį sužaistos dvejos pakartotinės Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės, kuriose pergales iškovojo ir į kitą etapą pateko Londono "Fulham" ir "Coventry" ekipos.

Gan nelengvai į kitą etapą pateko "Fulham", kurie tik dėka mačo pabaigoje pelnytų įvarčių įveikė "Swansea". Svečiai pirmavo po 47 minutę pelnyto Jasono Scotlando įvarčio.

Visgi 77 minutę puolėjas Clintas Dempsey rezultatą išlygino, o dar po keturių minučių Bobby Zamora pelnė ir antrajį komandos įvartį, kuris ir tapo lemiamu. Turnyro ketvirtfinalyje "Fulham" susitiks su "Man Utd" ekipa.

Pergalę, leidusia patekti į kitą etapą, iškovojo ir "Coventry", kuri dėka 59 minutę pelnyto Leono Besto įvarčio 1-0 palaužė pirmame šalies divizione žaidžiančią "Blackburn" ekipą. "Coventry" kitame turnyro etape teks grumtis su Londono "Chelsea" klubu.

Londono "Fulham" 2 - 1 "Swansea"
47' [0 - 1] Jason Scotland
77' [1 - 1] Clint Dempsey
81' [2 - 1] Bobby Zamora

"Coventry" 1 - 0 "Blackburn"
59' [1 - 0] Leon Best