Klausimo apie atsistatydinimą sulaukęs E. Valverde: "Tai tik pralaimėjimas"

Ernesto Valverde nustebino vieno žurnalisto klausimas apie tai, ar negalvoja atsistatydinti iš trenerio pareigų po pralaimėjimo Valensijos "Levante" komandai.

Šeštadienį "Barcelona" patyrė itin skaužią nesėkmę – "Levante" per 7 minutes įmušė net tris įvarčius ir šventė pergalę rezultatu 3:1. Po pirmojo kėlinio pirmavę katalonai susitaikė su trečia nesėkme šiame sezone.

Nepaisant to, katalonai vis dar yra geroje pozicijoje – su 22 taškais užima pirmąją poziciją.

"Žinoma, kad negalvoju apie atsistatydinimą – tai tik pralaimėjimas", – po rungtynių spaudos konferencijoje sakė E. Valverde.

"Turime tęsti pradėtus darbus. Pralaimėjome rungtynes ir tai yra viskas. Visada padarome išvadas ir šį kartą nebus padaryta išimtis", – tęsė strategas.

Paklaustas apie pačias rungtynes ir tai, kas įvyko antrame kėlinyje, E. Valverde pridūrė: "Mūsų tikslas visada buvo įmušti antrąjį įvartį. Visgi mums nepavyko sužaisti tokių rungtynių, kuriose galėtume sukelti daugiau pavojaus prie varžovų vartų.

Manau, kad antrajame kėlinyje mums pritrūko geros žaidimo struktūros. Rungtynės buvo labai nestabilios. Mes tikrai negalvojome, kad jau laimėjome po pirmo įvarčio."

Straipsnio įvertinimas: 10 4
  • Luk0dz

Greičiau tu pasitrauktum ir ramesnė galva būtų.

• 16
  • XXXXX (IP: bae3b82ed)

"Manau, kad antrajame kėlinyje mums pritrūko geros žaidimo struktūros." - o tai ne jo darbas tą struktūra kurti, gerą? AŠ nesu nusiteikęs jo atžvilgiu, kaip gal kiti. Nepalaikau, bet ir neskubu jokio trenerio kaltinti pirmiausiai, nes čia komandinis sportas ir visa grandinė svarbi nuo trenerio iki vartininko. Bet niekada turbūt taip ir nesuprasiu MU, taip nesuprasiu ir Barcos, kodėl tokie žaidėjai kaip De Gea (MU) gauna geresnius kontraktus ir yra komandoje, nors praeitą sezoną grybavo ir daug, rinktinėje grubios klaidos ir ne viena, tas pats ir Barcoje Pique - grubios klaidos, gynybos nėra, o jis vis dar startinėje. Šito niekaip nesuprasiu. Tai vien dėl blogos komplektacijos aš jį atleisčiau. Nors jei gerai pamenu tiek eurofootball rašė, kad komanda jį mėgsta. Beje tik pralaimėjimas? Valverde reiktų pasiskaičiuoti kelintas šį sezonas, pasižiūrėti kam tas pralaimėjimas ir pasižiūrėti kas laukia. Jei pralaimima tokioms komandoms ir sakoma ai čia tik pralaimėjimas, tai dar ir dėl tokio požiūrio mesti jį reik. Nes kiekviena pergalė yra svarbi. Nepriklausomai su kuo žaidi.

• 10
  • Opa (IP: a857c4d38)

Galėtų barsa Xavi pakviesti kaip asistentu ir su laiku pataptu vyr treneriu.

• 8
  • XXXXXX (IP: bae3b82ed)
    tona (IP: f31a83dc8)

manau ,kad jis neuzilgo ,pamatys is barsos vadu,toki nyksti ,tik nuleista zemyn jo atzvilgiu

Abejoju, nors jai fanai rėks garsiai ir dažnai, gali ir sulaukti durų. Bet nepamiršk, kad Valverde palaiko pokolkas ne tik vadovybė, bet ir žaidėjai (jei atsimenu gerai tarp jų toks Pique, kuris gauna mano nuomone labai daug laiko nepelnytai žaisti, kaip tokie kaip Umtiti nepelnytai sėdi, o yra geresnis gynėjai - bent jau yra ankščiau tą įrodę)

• 7
  • asei (IP: 80880b11e)

Niekas jo neatleis..jei po tokiu fiasko cempionu lygoje paliko,tai sitas praleimejimas menkniekis😃Vadovams gerai tai ir sedi sau ramus..😃

• 7
    Rox (IP: d4e696a49)

Įdomu būtų pažiūrėti nuomonės kas žalia noretu kad valverde liktų kas raudoną kad skristu lauk su savo šliubiniu kostiumu. Nuo romos pralaimėjimo aš labiausiai laukiu kada ji atleis o jis čia dar aiškina kad čia tik pralaimėjimas. Liverpoolyje jam turbūt irgi tik bloga dieną ir darysime išvadas buvo

Tu gal eik kokio GTA pažaisti ar Need for Speed, nes matau, kad neturi ką veikti. Be to jei ir kažkas čia suspaudinės nuo to kas pasikeis? Tai va matai kokie beprasmiški tavo sumanymai čia. Eik geriau su telefonu/konsole ar kompu pažaisi, bus naudos daugiau