K.Mbappe dar kartą atvedė "Monaco" į pergalę, PSG įveikė "Lyon" (VIDEO)

Prancūzijos čempionate - dar viena lyderio "Monaco" pergalė. Šįkart Leonardo Jardimo auklėtiniai išvykoje parklupdė "Caen" vienuolikę.

Nugalėtojų įvarčių sąskaitą jau 13-ąją minutę atidarė jaunasis snaiperis Kylianas Mbappe, pasinaudojęs geru Valere Germaino perdavimu.

Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1-0, o vos prasidėjus antrajam nuo 11 metrų žymos įmušė Fabinho. Galiausiai Joao Moutinho atliko perdavimą iš krašto tam pačiam Mbappe, kuris galva įtvirtino svečių pergalę.

Nepaisant puikiai pasiektų trijų taškų, "Monaco" toliau į priekį nepaleidžia "Paris Saint-Germain", kuriam šiandien nesutrukdė net ketvirtąją vietą užimantis "Lyon" klubas.

Tiesa, Bruno Genesio kariauna po mačo pradžioje Alexandre'o Lacazette'o įmušto įvarčio galva pirmavo, bet Javieras Pastore dar pirmajame kėlinyje atliko rezultatyvius perdavimus Adrienui Rabiot bei Julianui Draxleriui, kurie išvedė PSG į priekį.

Antrojoje rungtynių dalyje Liono ekipa bandė perimti rungtynių kontrolę į savo rankas, tačiau, nors visiškai panaikino varžovų teritorinę persvarą, efektyvių atakų sukurti nesugebėjo. Taigi, ši dvikova baigėsi PSG pergale rezultatu 2-1.

"Caen" 0 - 3 "Monaco"
[0-1] 13' Kylian Mbappe Lottin
[0-2] 49' Fabinho (iš 11 metrų baudinio)
[0-3] 81' Kylian Mbappe Lottin

"Dijon" 0 - 1 "Saint-Etienne"
[0-1] 77' Jordan Veretout

"Paris Saint-Germain" 2 - 1 "Lyon"
[0-1] 6' Alexandre Lacazette