Kolumbija pasirodė per stipri Argentinai © Eurofootball.lt
Argentina patyrė netikėtą pralaimėjimą, vakar Majamyje vykusiose draugiškose rungtynėse 2-0 nusileidusi Kolumbijos rinktinei.

Pastaruoju metu neblogą formą demonstruoja Amerikos taurės (Copa America) rungtynėms besiruošianti Kolumbijos rinktinė: praėjusiose rungtynėse jie nugalėjo Urugvajų.

Kolumbija pirmą įvartį įmušė jau 22-ą rungtynių minutę. Tai tolimu smūgiu padarė Tressoras Moreno. Argentiniečiai turėjo progų išlyginti, tačiau nesugebėjo jų išnaudoti. Didelis smūgis argentiniečių viltims išlyginti rezultatą buvo suduotas iki rungtynių pabaigos likus 25 minutėms - tada iš aikštės už smūgį alkūne išvarytas buvo Andresas D`Alessandro (%p02480).

Kolumbiečiai išnaudoję kiekybinę persvarą savo pergalę užtvirtino 77-ą minutę, kai Cavallerą nuginklavo Sergio Herrera.

Argentina dabar bandys sustyguoti savo žaidimą ir išsilaižyti žaizdas iki trečiadienio, kuomet Niujorke draugiškose rungtynėse susitiks su Peru rinktine.