Komandos darbu treniruotėse patenkintas Z. Zidane‘as tikisi čempioniškos sezono pabaigos © Stop kadras

Madrido „Real“ strategas Zinedine‘as Zidane‘as yra patenkintas darbu, kurį komanda nuveikė per dvi savaites po sugrįžimo į treniruočių stovyklą.

„Real“ treniruotis pradėjo praėjusią savaitę, tačiau nuo šio pirmadienio tai daryti jau galėjo grupėse. „La Liga“ sezoną planuojama atnaujinti birželio viduryje. Pats Z. Zidane‘as tiki, kad komanda vis dar gali sezoną pabaigti su titulu rankose.

„Ši savaitė praėjo labai produktyviai, nes jau galėjome treniruotis mažose grupėse. Tai suteikia galimybę dirbti labiau iš taktinės, techninės ir fizinės pusės“, – sakė prancūzas.

„Dabar komanda atrodo žymiai geriau nei praėjusią savaitę. Esame laimingi, jog gavome galimybė sugrįžti į aikštę. Žaidėjai supranta, kad turi dirbti, jog būtų pasiruošei rungtynėms, kai ateis tam metas.

Iki sezono pabaigos dar lieka 11 mačų, tikimės, kad mūsų finišas bus galingas. Svarbiausia yra atsiduoti 100 procentų tam, kad turėtume šansų laimėti.

Viskas, kas susiję su šiuo klubu, sukasi aplink pergales, todėl turime pasistengti kažką laimėti šį sezoną“, – pridūrė Z. Zidane‘as.

Atsinaujinus Ispanijos futbolo sezonui „Real“ turėtų laukti dvikova su „Eibar“.

Standings provided by Sofascore