"Ar senal" bazėje - nerimas

"%c00041" treneris A.Wengeras po pralaimėtų pusfinalio rungtynių buvo labai pasipiktinęs kieta "%c00040" gynyba.

Trenerį ypač supykdė, kai rungtynių pabaigoje %p02498 iš nugaros pargriovė %p2509 ir gavo geltoną kortelę. Reyesas negalės žaisti apie tris savaites.

Dar viena labai skaudi netektis artėjant lemiamoms čempionų lygos kovoms yra %p01619 trauma. Pirminiais duomenimis jis irgi negalės žaisti apie mėnesį. Jam per rungtynes lūžo ranka. Abu žaidėjai praleis atsakomąjį Čempionų lygos mačą prieš "%c00042".

"Arsenal" treneris komentuodamas situaciją kalbėjo:
"Reyesas buvo labai žiauriai pargriautas. Scholesas ir %p01869 žaidė labai grubiai keliuose epizoduose. Blogiausia tai, kad mes praradome du labai svarbius žaidėjus. Mes labai nusiminę. Nebuvome nusipelnę tokio žaidimo",- teigė jis.

"Man Utd" treneris giria savus

Nuotaikos kitoje barikadų pusėje visiškai kitokios. "Man Utd" treneris Seras Aleksas Fergisonas gyrė savo jaunąjį žaidėją %p01877. 18-os metų saugas iš Portugalijos sužaidė geriausias savo rungtynes klube, kuriame jis yra nuo praeitų metų vasaros.
"Mes leidome jam žaisti laisvai - jis neturėjo gintis",- kalbėjo S.A.Fergisonas. "Jis jautė, kad kontraatakos bus žaidžiamos per jį ir jis buvo mūsų koziris".

Komandos kapitonas R.Keanas komandos draugams primena, kad net pusfinalyje nugalėjus labai stiprią komandą jų dar laukia finalas. Nors jame varžovais bus žemesniojo diviziono komanda. Kitame pusfinalyje kaunasi "Millwall" ir "Sunderland".
"Žmonės sako, kad nėra nieko blogiau, kaip pralaimėti pusfinalyje. Vistik aš manau kad yra - pralaimėti finale",- teigia žaidėjas. Šiandien (2004.04.03 aut. past.) mums buvo labai svarbios rungtynės. Prieš kiekvieną sezoną mes susėdame ir aptariame komandos tiklsus. Deja, šį sezoną mes anksti iškritome iš čempionų lygos, o Premier lygoje nuo atsiliekame nuo lyderių. Mes žinojome, kad tai paskutinis šansas kažką laimėti šį sezoną. mes laimėjome pusfinalyje, o dabar mūsų laukia finalas",- kalbėjo žaidėjas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos