Ketvirtadienį Konferencijų lygoje įvyko daugybę mačų.
Vienas iš mačų buvo atsakomosios „Koper“ ir „Viking“ rungtynės. Nors mačas neturėjo didelės reikšmės dėl pirmojo mačo rezultato, kuris buvo net 7:0 norvegų naudai, antrame mače vis tiek komandos siautėjo.
Atsakomąjį mačą „Viking“ laimėjo 5:3 prieš slovėnus. Tai gavosi net 15 įvarčių serija.
Konferencijų lygoje iš Lietuvos futbolininkų ekipų į kitą etapą žengė „Astana“ (K. Kažukolovas), „Sabah“ (V. Dambrauskas) bei, žinoma, „Kauno Žalgiris“. Tuo tarpu „Cluj Napoca“ (E. Gertmono), „Pyunik“ (M. Vareikos) bei „Maribor“ (P. Širvio) kelionės baigėsi.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą