Kontraversiškame Londono derbyje - "Chelsea" pergalė prieš "Tottenham" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiamos XXXV turo rungtynės.

Kontraversiški Franko Lampardo ir Salomono Kalou įvarčiai leido "Chelsea" klubui Londono derbyje namie iškovoti svarbią pergalę prieš "Tottenham" rezultatu 2-1.

19 minutę svečiai įsiveržė į priekį, kai puikiu smūgiu iš toli kamuolį į tinklą pasiuntė saugas Sandro.

Visgi prieš pat didžiąją pertrauką "Chelsea" atstatė pusiausvyrą - po tolimo Lampardo smūgio vartininkas Heurelho Gomesas sau įprastu stiliumi nesugraibė kamuolio ir leido įriedėti į vartus. Tiesa, vaizdo įrašas leidžia abejoti, ar tikrai visas kamuolys spėjo kirsti vartų liniją prieš brazilui jį pagaunant.

Kuomet atrodė, kad dvikova taip ir baigsis lygiosiomis, 89 minutę Salomonas Kalou po netikslaus Didier Drogba smūgio nukreipė kamuolį į vartus. Visgi ir čia kilo ginčai, mat Kalou galimai buvo nuošalėje.

Ši pergalė leido "Chelsea" (70 tšk) sumažinti atsilikimą nuo lyderio "Man Utd" (73 tšk), kuris sekmadienį kausis su Londono "Arsenal", iki trijų taškų. Tuo metu "Tottenham" su 55 taškais užima penktą vietą.

"Blackburn" 1 - 0 "Bolton"
20' [1 - 0] M. Olsson

"Blackpool" 0 - 0 "Stoke"

"Sunderland" 0 - 3 Londono "Fulham"
33' [0 - 1] G. Kakuta
61' [0 - 2] S. Davies
73' [0 - 3] S. Davies

"W.B.A." 2 - 1 Birmingamo "Aston Villa"
4' [0 - 1] A. Meite (į savus vartus)
60' [1 - 1] P. Odemwingie
84' [2 - 1] M. Fortune

63' iš aikštės pašalintas P. Scharner ("W.B.A.")

"Wigan" 1 - 1 Liverpulio "Everton"
21' [1 - 0] C. N'Zogbia
78' [1 - 1] L. Baines (iš 11 m. baudinio)

36' M. Arteta ("Everton") nerealizavo 11 m. baudinio

Londono "Chelsea" 2 - 1 Londono "Tottenham"
19' [0 - 1] Sandro
45' [1 - 1] F.Lampard
89' [2 - 1] S.Kalou