Kontrolinėse rungtynėse – „Kauno Žalgirio“ ir „Liepaja“ lygiosios © V. Kuralavičiaus nuotr.

Rinktinių pertrauką „Kauno Žalgirio“ futbolininkai išnaudojo sužaisdami kontrolines rungtynes. Prezidento Valdo Adamkaus VDU Sporto centre Roko Garasto auklėtiniai lygiosiomis 2:2 (1:1) sužaidė su Liepojos „Liepaja“ ekipa iš Latvijos.

Jau susitikimo pradžioje abi ekipos į šoną metė žvalgybą ir pradėjo regzti atakas į abi puses. Geras progas turėjo Srdjanas Spiridonovičius, Artūras Dolžnikovas ir Florianas Davidas, o Kauno komandos vartus sėkmingai gynė Ignas Plūkas.

Pirmojo kėlinio viduryje žalgiriečiai išsiveržė į priekį. Po puikios kombinacijos varžovų baudos aikštelėje įvartį pelnė S.Spiridonovičius.

Kėlio pabaigoje rezultatą svečiams iš Latvijos pajūrio pavyko išlyginti. Į kauniečių vartus buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį varžovai užtikrintai realizavo – 1:1.

Antrame kėlinyje aikštėje toliau vyko lygi kova, bet pirmieji ledus pralaužė svečiai, kurie pasinaudojo kauniečių klaida gynyboje ir pelnė įvartį – 2:1.

Dvikovos pabaigoje suaktyvėjo ir „Kauno Žalgirio“ atakos, o viena iš jų virto įvarčiu. Artūras Dolžnikovas atliko perdavimą iš krašto, o stipriu smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė Marko Pejičius.

Galiausiai rungtynių arbitrų švilpukas užbaigė rungtynes, kurios baigėsi lygiosiomis 2:2.

„Kauno Žalgiris“: I.Plūkas, D.Mikelionis, R.Latouchent, M.Dapkus, M.Spano, E.Kloniūnas, Y.Suwa, S.Sincere’as, M.Pejičius, X.Auzmendi, B.Konate, A.Dolžnikovas, F.Davidas, S.Spiridonovičius, A.Opeyemi.