Kontrolinėse rungtynėse su latviais – „Panevėžio“ pergalė © rfs nuotr.

Futbolo klubas „Panevėžys“ iškovojo dar vieną pergalę kontrolinių rungtynių cikle. Gino Lettieri treniruojami futbolininkai Liepojoje 3:1 (1:1) nugalėjo FS „Jelgava“ vienuolikę.

13-ąją minutę panevėžiečiai išsiveržė į priekį, kai Nojaus Lukšio uždirbtą baudinį realizavo Nicolasas Gorobsovas. Tiesa, 34-ąją minutę pats N. Lukšys pažeidė taisykles savo baudos aikštelėje ir varžovas taikliai smūgiavo nuo 11 metrų žymos.

Kėliniui artėjant į pabaigą Tomas Švedkauskas sykį atrėmė pavojingą smūgį, kitoje aikštės pusėje Jeffrey Sarpongas nepergudravo Latvijos ekipos vartininko. Be to, po pakelto kampinio kamuolį į virpstą sukirto galva smūgiavęs Linas Klimavičius.

Po pertraukos „Panevėžiui“ pavyko įrodyti savo pranašumą. 49-ąją minutę, aktyviai sužaidus šią savaitę prie komandos treniruočių prisijungusiam Nikai Kačaravai, įvartį pelnė J. Sarpongas. Legionierius iš Sakartvelo pats galėjo pasižymėti 68-ąją minutę, tiesa, jo smūgį atrėmė vartininkas.

Vis dėlto po poros minučių N. Kačarava pasižymėjo galva – jam asistavo kampinį pakėlęs Mindaugas Grigaravičius. Per likusį laiką dviejų gerų progų nerealizavo po keitimo aikštėje pasirodęs Noelis Mbo.

Startinė sudėtis: Tomas Švedkauskas, Matijus Remeikis, Linas Klimavičius, Kasparas Dubra, Markas Beneta, žaidėjas peržiūroje, Jovanas Čadženovičius, Nicolasas Gorobsovas, Jeffrey Sarpongas, Federico Palaciosas, Nojus Lukšys.

Kitas rungtynes „Panevėžys“ taip pat žais Liepojoje. Lietuvos čempionai vasario 11 dieną, sekmadienį, nuo 19 val. stos į kovą su Tukumo „Tukums 2000“ futbolininkais.