Kontroversiški Webbo sprendimai palaidojo "Liverpool" ekipą Šiaurės Vakarų derbyje (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistose intriguojančiose Anglijos FA taurės trečiojo etapo rungtynėse "Man Utd" futbolininkai Šiaurės Vakarų derbyje minimaliu rezultatu 1-0 įveikė "Liverpool" vienuolikę ir pateko į turnyro šešioliktfinalį.

Jau pirmąją susitikimo minutę "raudonųjų" gerbėjus papiktino mačui teisėjavusio Howardo Webbo sprendimas skirti 11 metrų baudinį į Pepės Reinos ginamus vartus už abejotiną Danielio Aggerio pražangą baudos aikštelėje prieš Dimitarą Berbatovą.

Prie žymos stojęs Ryanas Giggsas nepaliko vilčių ispanui ir išvedė šeimininkus į priekį.

Geriausiu Anglijos arbitru tituluojamas Webbas, kaip vėliau paaiškėjo, palaidojo svečius jau 32 minutę, kuomet už grubią pražangą iš aikštės išvarė "Liverpool" kapitoną ir atakų organizatorių Steveną Gerrardą.

Mažumoje likę "scouseriai" per likusį mačo laiką nieko nesukūrė, tad kelialapiu į turnyro šešioliktfinalį džiaugėsi "raudonieji velniai".

Į kitą etapą taip pat pateko varžovus sutriuškinusios Londono komandos - "Chelsea" ir "Tottenham", - o "Leicester" - "Man City" dvikova baigėsi netikėtomis lygiosiomis 2-2, tad ekipoms santykių aiškinimąsi teks pratęsti atsakomosiose rungtynėse kitą savaitę.

"Man Utd" 1 - 0 "Liverpool"

Londono "Tottenham" 3 - 0 "Charlton"

Londono "Chelsea" 7 - 0 "Ipswich"

"Leicester" 2 - 2 "Man City"