Košmaras tęsiasi: „Chelsea“ ekipai antausį išrašė ir „Brighton“ futbolininkai © AP nuotr.

Londono „Chelsea“ futbolininkai niekaip negali išbristi iš pralaimėjimų liūno.

Šeštadienį vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „aristokratai“ rezultatu 1:2 nusileido „Brighton“ futbolininkams.

Franko Lampardo auklėtiniai įvartį šiame susitikime pelnė pirmieji. 13 minutę pasižymėjo Conoras Gallagheris.

Visgi „Brighton“ pademonstravo charakterį ir į tai atsakė dviem savaisiais įvarčiais. 42 minutę oponentų vartininką nuginklavo Danny Welbeckas, o 70 minutę pergalingą mačo įvartį smeigė Julio Encisco.

Šis rezultatas lemia, kad „Chelsea“ ir toliau išlieka vienuoliktoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Brighton“ išlaiko stiprius šansus kitą sezoną žaisti Europos turnyruose ir šiuo metu rikiuojasi septinti.