Košmariška sezono pradžia tęsiasi: „Leicester“ patyrė sutriuškinimą Braitone © Action Images via Reuters nuotr.

„Leicester City“ ir toliau buksuoja šiame sezone. Sekmadienio popietę „lapės“ išvykoje rezultatu 5:2 nusileido „Brighton“ ekipos futbolininkams.

Brendano Rodgerso auklėtiniai rungtynes pradėjo puikiai. Jau 1 mačo minutę Kelechi Iheanacho po perdavimo iš krašto išvedė savo komandą į priekį.

Tačiau, „žuvėdros“ atsakė dviem greitais įvarčiais. 10 minutę į savus vartus įsimušė „Leicester City“ gynėjas Luke‘as Thomasas, o dar už 5 minučių po greitos kontraatakos pasižymėjo Moisesas Caicedo.

„Lapės“ sugebėjo rezultatą išlyginti 33 minutę. Po puikiaus Youri Tielemenso perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Patsonas Daka.

Antrame kėlinyje šeimininkai savo oponentus pavaišino trim įvarčiais pelnė 3 įvarčiais ir pasiekė užtikrintą pergalę. 64 minutę savo ekipą į priekį išvedė Leando Trossardas, už 7 minučių 11 metrų baudinį realizavo Alexis Mac Allisteris.

Alexis Mac Allisteris į savo sąskaitą įsirašė dublį 90+7 minutę fantastišku baudos smūgiu nuginkluodamas oponentų vartininką.

„Leicester City“ ir toliau negali pasiekti pergalės šiame sezone. Brendono Rodgerso auklėtiniai savo sąskaitoje turi vos vieną tašką ir šiuo metu „Premier“ lygoje užima paskutinę vietą. Tuo tarpu, „Brighton“ atrodo itin pozityviai ir šiuo metu turnyrinėje lentelėje yra ketvirti.