Kosminėse rungtynėse Vokietijoje – trys raudonos kortelės ir aštuoni „Bayern“ įvarčiai per vieną kėlinį © Reuters nuotr.

Kosminėse rungtynėse „Bayern“ visiškai nepasigailėjo savo varžovų ir sutriuškino „Darmstadt“ 8:0 rezultatu.

Jau 4-ąją minutę už paskutinės vilties pražangą Joshua Kimmichas buvo nubaustas raudona kortele ir „Bayern“ liko mažumoje.

21-ąją minutę raudoną kortelę gavo „Darmstadt“ žaidėjas Klausas Gjasula, o 41-ąją Matejus Maglica - abi kortelės buvo parodytos už paskutinės vilties pražangas.

45-ąją minutę Leroy Sane įvartis po VAR peržiūros nebuvo įskaitytas dėl nuošalės taisyklės pažeidimo.

51-ąją minutę Harry Kane'as užkūrė negailestingą „Bayern“ įvarčių variklį.

56-ąją minutę L. Sane pelnė antrą „Bayern“ įvartį.

60-ąją minutę Jamalas Musiala neoaliko vilčių „Darmstadt“ futbolininkams.

64-ąją minutę L. Sane pelnė jau ketvirtą Bavarijos flagmano įvartį.

69-ąją minutę H. Kane'as pelnė nuostabaus grožio įvartį, kai atliko smūgė iš savo aikštės pusės.

71-ąją Thomasas Mulleris pelnė šeštą Vokietijos čempionų įvartį.

76-ąją J. Musiala pelnė septintą savo ekipos įvartį.

„Darmstadt“ kančias užbaigė H. Kane'as, kurio įvartis tapo aštuntuoju „Bayern“ įvarčiu šiose rungtynėse.