Kosta Rika iškovojo paskutinį kelialapį į pasaulio čempionatą © JumpStory nuotr.

Antradienio vakarą vykusiose rungtynėse Kosta Rika rezultatu 1:0 palaužė Naująją Zelandiją ir iškovojo paskutinį kelialapį į 2022 metų pasaulio čempionatą.

Vienintelį rungtynių įvartį Kosta Rika pelnė jau 3 rungtynių minutę. Po Jewisono Bennete perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Joelis Campbellas.

Naujoji Zealandija pelnė išlyginamąjį įvartį baigiantis pirmąjam kėliniui, tačiau šis buvo anuliuotas po VAR peržiūros.

Naujoji Zealandija turėjo progų išlyginti rezultatą, tačiau jomis jiems pasinaudoti nepavyko, o 69 minutę šansai pasižymėti dar labiau susikomplikavo. Dėl grubios pražangos iš aikštės buvo išvarytas Kosta Barbarouses ir zealandiečiai rungtynes užbaigė mažumoje.

Naujoji Zealandija nerado savyje jėgų išlyginti rezultatą ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą.

Kosta Rika Pasaulio čempionate žais E grupėje ir prisijungs prie ten esančių Japonijos, Vokietijos ir Ispanijos rinktinių.