Kosta Rikos rinktinei nepavyko įveikti Ekvadoro ir išsaugoti vilčių patekti į antrąjį Pasaulio čempionato etapą. Visas rungtynes žaidimą kontroliavę ekvadoriečiai nesulaukė rimtesnio savo varžovų pasipriešinimo ir užtikrintai įveikė Kosta Rikos rinktinę. Po šių rungtynių tapo aišku, kad iš A grupės į čempionato aštuntfinalį pateks Vokietijos ir šių rungtynių nugalėtojų Ekvadoro rinktinės.

Hamburgas – “AOL Arena” stadionas
Teisėjas: Codjia Coffi (Beninas)
Ekvadoras 3 - 0 Kosta Rika

8' [1 – 0] Carlos Tenorio
54' [2 – 0] Agustin Delgado
90+2' [3 - 0] Ivan Kaviedes

Ekvadoras: Mora, De la Cruz, Reasco, Espinoza (68‘ Guagua), Hurtado, Castillo, Valencia (73‘ Urrutia), Tenorio, Mendez, Tenorio (45‘ Kaviedes), Delgado.

Kosta Rika: Porras, Gonzalez (56‘ Hernandez), Umana, Wallace, Marin, Fonseca (29‘ Saborio), Centeno (84’ Bernard), Solis, Sequeira, Wanchope, Gomez.

Kosta Rikos rinktinė visas rungtynes atrodė blankiai ir nors po pralaimėjimo vokiečiams jų žaidimas ir teikė vilties, šį kartą Centrinės Amerikos atstovai buvo akivaizdžiai silpnesni už savo varžovus iš Pietų Amerikos. Jų gynybą terorizavę Ekvadoro puolėjai Agustinas Delgado ir Carlosas Tenorio pelnė po įvartį. Trečiąjį įmušė po keitimo aikštėje pasirodęs Ivanas Kaviedesas.

Pirmosiomis žaidimo akimirkomis komandos nieko rimto nesukūrė, tačiau jau 8-ąją minutę, po gražios kombinacijos, Tenorio galva pasiuntė kamuolį į vartininko Jose Porraso ginamus vartus.

Ataką pradėjo Delgado perdavęs kamuolį kairėje buvusiam Luisui Valencia, kuris jį tiksliai skersavo Carlosui Tenorio ir pastarasis įmušė savo antrąjį įvartį šiame čempionate.

Ekvadorui pelnius įvartį, žaidimas nebuvo labai įdomus. Apie 20 minučių, nei viena komanda nesukūrė nieko labai pavojingo. Kosta Rikos žaidėjai kontroliavo kamuolį, tačiau nė karto neišbandė Ekvadoro rinktinės vartų sargo budrumo. Tuo tarpu jų varžovai ekvadoriečiai, retkarčiais laimę išbandydavo tolimais smūgiais.

Vėliau iniciatyvą po truputį perėmė Ekvadoro komandos žaidėjai. Edisono Mendezo ir Segundo Castillo tolimus smūgius atmušė Kosta Rikos gynėjai. Rinktinės treneris, matydamas varžovų dominavimą aikštėje ir savo auklėtinių nesugebėjimą sukurti nieko rimto, į aikštę išleido trečią puolėją Alvaro Saborio, kuriam pavyko pagyvinti žaidimą.

Po ganėtinai nuobodžių 40 minučių, pirmojo kėlinio pabaigoje šansų įmušti turėjo abi komandos. Po ekvadoriečio Valencios perdavimo, kamuolys atšoko nuo gynėjo Luiso Marino galvos ir tik gera Kosta Rikos vartų sargo reakcija išgelbėjo komandą nuo įvarčio.

Prieš pat baigiantis pirmam kėliniui pasižymėti galėjo Kosta Rikos žaidėjas Douglasas Sequeira bei Delgado, bet puikių progų jiems išnaudoti nepavyko.

Atrodo, kad per pertrauką Kosta Rikos strategas prisakė savo auklėtiniams žaisti greičiau ir jau pačioje antro kėlinio pradžioje puolėjas Ronaldas Gomezas smūgiavo šalia vartų. Nepaisant to, Kosta Rikos žaidimo pagyvėjimas tetruko 8 minutes.

Ekvadoro rinktinės puolėjas Agustinas Delgado, visas rungtynės nedavęs ramybės varžovų gynėjams, padvigubino savo komandos persvarą. Po Mendezo perdavimo, puolėjas įsiveržė į baudos aikštelę ir stipriu smūgiu pelnė savo antrąjį įvartį šiame čempionate.

Kosta Rikos rinktinė iškart po praleisto įvarčio bandė atakuoti ir iš aikštės vidurio atbėgęs Solis bandė sušvelninti skirtumą, bet Ekvadoro vartų sargas Mora buvo nepramušamas.

Likus 20 minučių iki rungtynių pabaigos, po keitimo aikštėje pasirodęs Ivanas Kaviedesas dar kartą nuginklavo Ekvadoro vartininką Jose Porrasą. Kosta Rikos futbolininkai dar bandė atakuoti, bet problemų varžovų vartininkui jie nesukėlė.

Rungtynių pabaigoje, Saborio beveik pavyko įmušti garbės įvartį, bet ir šį kartą Kosta Rikai nesisekė. Kamuolys atsimušė į vartų virpstą ir Centrinės Amerikos atstovai aikštę paliko pralaimėję sausu rezultatu.

Ši Ekvadoro pergalė reiškia, kad jie ir vokiečiai patenka į atkrintamąsias Pasaulio čempionato rungtynes, o Kosta Rika ir Lenkija namo važiuos po tarpusavio varžybų. Kas užims grupėje pirmą vietą, sekančiose rungtynėse aiškinsis Vokietija ir Ekvadoras. Pastariesiems pakanka lygiųjų, kad užimtų grupėje pirmą vietą.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos