Kovą Čempionų lygoje "Inter" pradėjo lygiosiomis (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį aštuoneriomis rungtynėmis prasidėjo naujasis UEFA Čempionų lygos sezonas.

Atkaklus pasipriešinimas laukė titulą ginančio Milano "Inter" klubo, kuris išvykoje sužaidė lygiosiomis 2-2 su Olandijos čempione "Twente".

Svečiai pirmavo, kai galingu smūgiu dvikovos pradžioje pasižymėjo W.Sneijderis, tačiau netrukus įspūdingai baudos smūgį realizavo T.Janssenas.

Negana to, sužaidus pusvalandį po kampinio kamuolį į savų vartų tinklą pasiuntė puolėjas D.Milito, tačiau italams tašką išgelbėjo jo kolega S.Eto'o, pasižymėjęs puikiu ir klastingu šūviu pažeme iš toli.

Turnyro favoritė "Barcelona" nors ir atsilikinėjo, be didesnio vargo net 5-1 sutriuškino Atėnų "Panathinaikos".

Graikai paerzino "žvėrį" S.Govou įvarčiu 20 minutę, bet jau kone kitos atakos metu L.Messi po Xavi perdavimo atstatė pusiausvyrą.

Tai buvo ilgo vakaro "Panathinaikos" komandai pradžia - tas pats Messi, B.Krkičius, D.Villa ir D.Alvesas savo įvarčiais baigė varžovų triuškinimą. Rezultatas galėjo būti dar skaudesnis svečiams, tačiau Messi nebūdingai sau nerealizavo 11 metrų baudinio.

A grupė:

"Twente" 2 - 2 Milano "Inter"
14' [0 - 1] W.Sneijder
20' [1 - 1] T.Janssen
30' [2 - 1] D.Milito (į savus vartus)
41' [2 - 2] Samuel Eto'o

Brėmeno "Werder" 2 - 2 Londono "Tottenham"
12' [0 - 1] P.Pasanen (į savus vartus)
18' [0 - 2] P.Crouch
43' [1 - 2] H.Almeida
48' [2 - 2] M.Marin

B grupė:

Lisabonos "Benfica" 2 - 0 Tel Avivo "Hapoel"
20' [1 - 0] Luisao
68' [2 - 0] O.Cardozo

"Lyon" 1 - 0 Gelzenkircheno "Schalke"
21' [1 - 0] M.Bastos

38' iš aikštės pašalintas B.Howedes ("Schalke")

C grupė:

"Bursaspor" 0 - 4 "Valencia"
16' [0 - 1] T.Costa
41' [0 - 2] A.Aduriz
68' [0 - 3] P.Hernandez
76' [0 - 4] R.Soldado

M.Stankevičius ("Valencia") nebuvo registruotas rungtynėms

"Man Utd" 0 - 0 Glazgo "Rangers"

D grupė:

"Barcelona" 5 - 1 Atėnų "Panathinaikos"
20' [0 - 1] S.Govou
22' [1 - 1] L.Messi
33' [2 - 1] D.Villa
45' [3 - 1] L.Messi
78' [4 - 1] Pedro
90' [5 - 1] D.Alves

55' L.Messi ("Barcelona") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Kobenhavn" 1 - 0 Kazanės "Rubin"
87' [1 - 0] D.N'Doye