Kova dėl "Ligue 1" sidabro aštrėja - "Monaco" pralaimėjo "Bordeaux"

Po nacionalinių rinktinių sužaistas pirmasis "Ligue 1" pirmenybių susitikimas.

Jame antrąją vietą užimantys "Monaco" futbolininkai namuose nusileido turnyrinės lentelės vidutiniokui "Bordeaux".

Svečius į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje išvedė Thomas Toure, kuriam po komandos draugo kelto kampinio kamuolys nukrito tiesiai po kojomis.

Nors Leonardo Jardimo auklėtiniai kamuolį kontroliavo ilgiau, kuriant progas pranašiau už varžovus jie tikrai neatrodė. Antrojo pastarųjų įvarčio ilgai laukti neteko.

56-ąją minutę po to paties Toure perdavimo pasižymėti pavyko Adamui Ounas.

Šeimininkams sušvelninto rezultato ilgą laiką nepavyko ir negana to, rungtynių laikui jau artėjant prie pabaigos Vagneris Love nerealizavo 11 metrų baudinio.

Praėjus kelioms minutėms po šio epizodo "Monaco" svečių gynybą pralaužti visgi sugebėjo, bet Frederico Guillberto smūgio į savus vartus dėka buvo tik sušvelnintas atsilikimas.

Dvikova baigėsi 2-1. Monako ekipa suteikė šansą priartėti trečiąją vietą užimančiam "Nice", kuris dabar atsilieka penkiais taškais. Tiesa, šis išvykoje žais prieš "Paris Saint-Germain", todėl pergalę pasiekti bus sunku.

Kita vertus, šešiais taškais mažiau turintis "Lyon" grumsis su keturioliktojoje pozicijoje esančiu "Lorient".