Pirmasis trofėjus šiame sezone: „Arsenal“ 11 m baudinių serijoje pranoko „Liverpool“ © PA nuotr.

Šeštadienį „Wembley“ stadione dėl „Community Shield“ trofėjaus susikovė „Premier“ lygos ir FA taurės nugalėtojai.

Londono „Arsenal“ komanda po 11 metrų baudinių serijos pranoko „Liverpool“ ir iškovojo pirmąjį trofėjų šiame sezone.

„Arsenal“ į priekį įsiveržė gana anksti – 12-ąją minutę puikiu smūgiu pasižymėjo Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas.

Antrajame kėlinyje „Liverpool“ spaudė „kanonierius“ ir 73-ąją minutę išlygino rezultatą. Įvarčiu pasižymėjo nuo suolo pakilęs Takumi Minamino.

Per pagrindinį laiką komandos daugiau neįmušė, todėl nugalėtojas buvo sprendžiamas 11 metrų baudinių loterijoje.

Vienintelis netikslus „Liverpool“ jaunuolio Rhiano Brewsterio smūgis nulėmė „Arsenal“ triumfą baudinių serijoje – 5:4.

„Arsenal“ šiame turnyre triumfavo jau 16-ąjį kartą.

Startinės sudėtys:

„Liverpool“: Alisson; Williams, Van Dijk, Gomez, Robertson; Fabinho, Wijnaldum, Milner; Salah, Mane, Firmino.

„Arsenal“: Martínez; Bellerín, Holding, David Luiz, Tierney; Maitland-Niles, Elneny, Xhaka, Saka; Nketiah, Aubameyang.