„RB Leipzig“ eliminavo „Man Utd“ iš Čempionų lygos, „Juventus“ neturėjo vargo su „Barca“ © Imago-Images nuotr.

Antradienį sezonas UEFA Čempionų lygoje baigėsi „Manchester United“ ekipai, kuri lemiamose H grupės rungtynėse išvykoje rezultatu 2:3 nusileido „RB Leipzig“ futbolininkams.

Vokietijos klubas mačą pradėjo itin sėkmingai ir jau 2-ąją minutę pirmavo po Angelino įvarčio.

Sužaidus vos 13 minučių „RB Leipzig“ turėjo dviejų įvarčių pranašumą, kuomet pasižymėjo Amadou Haidara.

69-ąją minutę atrodė, kad „Man Utd“ šansai pakovoti dėl lygiųjų visiškai sudužo, kai kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Justinas Kluivertas.

Vis tik „raudonųjų velnių“ viltis 80-ąją minutę atgaivino 11 metrų baudinį realizavęs Bruno Fernandesas, o dar po poros minučių antrąjį komandos įvartį pelnė Paulis Pogba.

Svečiai pačioje mačo pabaigoje dar galėjo išlyginti rezultatą, tačiau sėkmingas Peterio Gulacsi žaidimas leido „RB Leipzig“ užsitikrinti vietą aštuntfinalyje.

„Man Utd“ savo ruožtu kovas tęs UEFA Europos lygoje.

G grupėje netikėtai lengvą pergalę išvykoje iškovojo Turino „Juventus“ ekipa, kuri išvykoje net 3:0 susitvarkė su „Barcelona“.

Italijos čempionai į priekį išsiveržė 13-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Cristiano Ronaldo.

20-ąją minutę svečių pranašumą padvigubino Westonas McKennie.

„Juventus“ pergalę 52-ąją minutę antru 11 metrų baudiniu įtvirtino C. Ronaldo.

Ši pergalė Turino ekipai leido grupėje užimti pirmąją vietą, „Barca“ liko antroje pozicijoje.

„Chelsea“ 1:1 „Krasnodar“

„Dynamo“ 1:0 „Ferencvaros“

„Rennes“ 1:3 „Sevilla“