Kovingame Šiaurės Londono derbyje - lygiosios (VIDEO)

18 valandą Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje įvyko išskirtinė 12-ojo turo dvikova, kurioje ginklus surėmė dvi Šiaurės Londono komandos.

"Emirates" stadione jėgas tarpusavyje išbandė "Arsenal" ir "Tottenham" futbolininkai. Kovingoje akistatoje nei vienai komandai pasiekti pergalės nepavyko ir buvo užfiksuotos lygiosios 1-1.

Susitikimas prasidėjo aktyviu abiejų ekipų žaidimu. Arsene'o Wengero auklėtiniai daugiau laiko praleido su kamuoliu, tačiau "Spurs" atsakydavo itin pavojingomis kontratakomis.

32-ąją minutę šeimininkai jau buvo nubausti, kai po itin tikslaus Danny Rose'o perdavimo vienas prieš Petrą Čechą išbėgęs Harry Kane'as išvedė "Tottenham" į priekį.

Antrajame kėlinyje "Arsenal" dėl traumų neteko dviejų žaidėjų - Santi Cazorlos ir Mathieu Debuchy. Vis dėlto tai nesutrukdė "kanonieriams" kurti pavojingas progas ir 77-ąją minutę pasiekti išlyginamąjį įvartį.

Aikštėje vos tris minutes praleidęs krašto gynėjas Kieranas Gibbsas po puikaus Mesuto Ozilo aukšto perdavimo nuginklavo Hugo Llorisą. Per likusį laiką puikių progų su galva turėjo Oliveris Giroud, tačiau galutinis rezultatas "Emirates" tvirtovėje buvo užfiksuotas 1-1.

"Premier" lygoje ir toliau lieka du lyderiai - "Man City" ir "Arsenal", turintys po 26 taškus. "Tottenham" po lygiųjų taip pat susilygino taškais su "West Ham" klubu.

"Arsenal" 1 - 1 "Tottenham"

32' [0 - 1] H. Kane

77' [1 - 1] K. Gibbs

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8086637" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Startinės sudėtys:

"Arsenal": Čech; Debuchy, Koscielny, Mertesacker, Monreal, Coquelin, Cazorla; Campbell, Özil, Sánchez; Giroud.

Atsarginiai: Ospina, Gibbs, Gabriel, Arteta, Flamini, Chambers, Iwobi.

"Tottenham": Lloris, Walker, Alderweireld, Vertonghen, Rose; Alli, Dier; Dembele, Eriksen, Lamela; Kane.

Atsarginiai: Vorm, Davies, Trippier, Carroll, Mason, Onomah, Son.