Kovingas turas Bundesligoje © Eurofootball.lt
Ir toliau tęsiasi Vokietijos futbolo pirmenybės. Šeštadienį prasidėjo šešioliktasis Bundesligos turas, kuris išsiskyrė itin atkakliomis kovomis - vos viena ekipa sugebėjo iškovoti pergalę, didesniu nei vieno įvarčio skirtumu.

Tai pavyko padaryti lygos naujokams "Eintracht", kurie savo aikštėje 2-0 įveikė "Borussia". Pirmąjį įvartį Frankfurto klubas įmušė varžybų pradžioje, po to, kai gavęs tikslų perdavimą iš B.Kohlerio, "Borussia" vartininką nuginklavo F.Copado. Antrojo kėlinio pradžioje abi ekipos turėjo po kelias neblogas galimybes pelnyti įvartį, tačiau nė vienas klubas įmušti nesugebėjo. Situaciją "Borussia" komandai dar labiau apsunkino T.Rosickis, 73-ąją minutę gavęs antrąją geltoną kortelę ir palikęs savo komandos draugus kovoti dešimtyje. Tuo netruko pasinaudoti "Eintracht" ir 84-ąją minutę I.Amanatidis padvigubino persvarą ir užtvirtino savo klubo pergalę.

Vienuoliktąją sezono pergalę iškovojo vienas čempionato lyderių "Hamburger" klubas, namuose 2-1 įveikęs Berlyno "Hertha". Didelį žingsnį pergalės link "Hamburger" ekipa žengė jau pačioje varžybų pradžioje - 3-ąją susitikimo minutę įvartį į savus vartus įsimušė "Hertha" gynėjas D.van Burikas, dar po penkių minučių įvartį įmušė M.Mahdavikia ir sužaidus aštuonias minutes "Hamburger" jau turėjo solidžią persvarą. Susitikimo pabaigoje svečiai iš sostinės dar sugebėjo sušvelninti santykį, tačiau taškų iš "Hamburger" ekipos atimti nepajėgė. Verta paminėti, jog beveik visą antrąjį kėlinį "Hertha" rungtyniavo be savo lyderio Marcelinho, kuris 56-ąją minutę už antrąją geltoną kortelę buvo išvarytas iš aikštės. Po šio laimėjimo uostamiesčio klubas sumažino atsilikimą nuo pirmaujančio "Bayern" iki vieno taško, tačiau Miuncheno futbolininkai yra žaidę vienu susitikimu mažiau.

Nepaisant pasitraukimo iš Čempionų lygos, savo pergalių seriją Bundesligoje pratęsė "Schalke" - Gelsenkircheno futbolininkai namuose minimaliu rezultatu įveikė "Mainz", o pergalę jiems garantavo vienintelis tikslus M.J.Bordono smūgis antrojo kėlinio pradžioje. Pergalę rezultatu 1-0 iškovojo ir "Stuttgart" ekipa, svečiuose palaužusi "Wolfsburg" pasipriešinimą. Pratęsę savo nepralaimėtų varžybų seriją iki dešimties, "Stuttgart" ekipa pakilo į septintąją poziciją, tuo tarpu "Wolfsburg" sekasi kur kas prasčiau - per pastaruosius šešis mačus "Wolfsburg" futbolininkai sugebėjo surinkti vos du taškus ir šiuo metu jie užima dvyliktąją vietą.

Gana sėkmingas turas buvo ir lygos autsaideriams - neseniai trenerį pakeitusi "Nurnberg" ekipa namuose sužaidė 1-1 su "Bayer" ir iš šešioliktosios pozicijos pakilo vieta aukščiau. Tokiu pačiu rezultatu baigėsi ir mačas tarp lentelės dugne esančių "Duisburg" bei lygos vidutiniokų "Arminia" futbolininkų. Iškovoję antrąsias lygiasias iš eilės "Duisburg" ekipa dar taškeliu padidino persvarą prieš paskutinėje lygos pozicijoje žengiantį "Kaiserslautern" klubą. Vis dėlto pastaroji ekipa yra žaidusi dvejomis varžybomis mažiau ir gali "Zebrus" aplenkti jau šiame ture, jeigu sekmadienį sugebėtų pateikti sensaciją ir svečiuose įveikti titulą ginantį "Bayern" klubą.

Visi rezultatai

"%c00088" 1 - 1 "%c00103"
49` [0 - 1] Kahe
67` [1 - 1] Jiri Stajner

"%c00257" 2 - 0 "%c00100"
9` [1 - 0] Francisco Copado
84` [2 - 0] Ioannis Amanatidis

73` Tomas Rosicky ("Borussia") pašalintas iš aikštės

"%c00208" 1 - 1 "%c00008"
29` [1 - 0] Markus Schroth
45` [1 - 1] Bernd Schneider

"%c00258" 1 - 1 "%c00210"
42` [1 - 0] Abdelaziz Ahanfouf
53` [1 - 1] Fatmir Vata

69` Markus Kurth ("Duisburg") pašalintas iš aikštės

"%c00011" 0 - 1 "%c00027"
62` [0 - 1] Silvio Meissner

"%c00015" 1 - 0 "%c00209"
58` [1 - 0] Marcelo Jose Bordon

"%c00024" 2 - 1 "%c00105"
3` [1 - 0] Dick van Burik (į savo vartus)
8` [2 - 0] Mehdi Mahdavikia
76` [2 - 1] Yildiray Basturk

52` Marcelinho ("Hertha") pašalintas iš aikštės