B grup ėje sužaistos antrojo turo varžybos. Europos čempionų titulą ginanti Prancūzija, sužaidusi lygiosiomis su Kroatija, nesugebėjo užsitikrinti vietos ketvirtfinalyje.

Prancūzija - Kroatija 2 - 2
22' %p01442 į savo vartus [1 - 0]
48' %p01529 iš 11m. baudinio [1 - 1]
52' %p00932 [1 - 2]
64' %p01431 [2 - 2]

Nepaisant prancūzų kiekybinės persvaros pradžioje jiems pavojingų progų sukurti nepavyko. Įpusėjus kėliniui buvo įmuštas pirmasis įvartis - Zidano baudos smūgį į savo vartus nukreipė gynėjas Igoras Tudoras.

Likus keletai minučių iki kėlinio pabaigos po Henry pakelto kampinio gražiai kulnu kamuolį perdavė Zidanas, tačiau Gallasas neišnaudojo puikios galimybės ir galva smūgiavo pro šalį.

Sužaidus tris minutes antrajame kėlinyje Silvestras baudos aikštelėje nestipriai stumtelėjo Rosso, tačiau teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį, nepaisant to, kad vartininkas atspėjo kryptį, realizavo Rapaičius.

Prancūzai buvo šokiruoti ir netrukus jie praleido dar vieną įvartį. Pršo baudos aikštelėje pergudravo Silvestre'ą, Desailly nepataikė į kamuolį ir kroatų puolėjas stipriu smūgiu nuginklavo Fabieną Barthezą.

Po dvylikos minučių prancūzai rezultatą išlygino: Tudoro netikslus perdavimas atgal vartininkui, šis bandė išmušti kamuolį tačiau pataikė į Davido Trezeguet ranką. Kamuolys atšoko puolėjui ir jam teliko pasiųsti jį į tuščius vartus. Nors kroatai apeliavo, teisėjas to epizodo neužfiksavo.

Puikią progą rungtynių pabaigoje išplėšti pergalę turėjo į aikštę po keitimo išėjęs Ivica Mornaras, bet jo smūgis iš penkių metrų buvo netikslus.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos