Kovoje dėl didžiojo ketverto - triuškinanti "Liverpool" pergalė, "Hull City" traukiasi iš "Premier" lygos (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje tęsiasi 37-asis turas, kuriame sužaistos dar dvejos rungtynės.

Londone vietos "Crystal Palace" priėmė dėl išlikimo lygoje kovojusius "Hull City" futbolininkus. "Tigrams" sezonas jau baigėsi - Mauro Silva auklėtiniai patyrė triuškinantį pralaimėjimą rezultatu 0-4 ir kitą sezoną pajėgiausiame šalies divizione neberungtyniaus.

Jau 3-ąją minutę "Crystal Palace" įsiveržė į priekį - po gynėjo klaidos vienas prieš vartininką likęs Wilfriedas Zaha tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį. 34-ąją minutę Samo Allardyce'o vadovaujama komanda įgijo dviejų įvarčių pranašumą - galva po kampinio pasižymėjo Christianas Benteke.

"Hull City" ekipai reikėjo net trijų įvarčių, jeigu norėtų išsaugoti galimybes paskutiniajame ture pakovoti dėl išlikimo lygoje, tačiau antrajame kėlinyje svečiai stebuklo nesukūrė, o rungtynių pabaigoje praleido dar du įvarčius - pasižymėjo Luka Milivojevičius bei Pattrickas van Aanholtas.

18-oje pozicijoje liksiantis "Hull City" nuo "Swansea" turi 4 taškų deficitą ir paskutiniajame ture jų tikrai jau nepavys. Kartu su "tigrais" iš "Premier" lygos pasitrauks "Middlesbrough" ir "Sunderland".

Kitose rungtynėse dėl didžiojo ketverto kovojantis "Liverpool" klubas išvykoje pasiekė triuškinančią pergalę prieš "West Ham". Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatu 4-0 nušlavė "plaktukus".

Pirmojo įvarčio taip lengvai pasiekti svečiams iš Liverpulio nepavyko, tačiau 35-ąją minutę Danielis Sturridge'as po puikaus Philippe Coutinho perdavimo pralaužė ledus.

Antrajame kėlinyje "Liverpool" atrodė dar užtikrinčiau ir sutriuškino varžovus. 57-ąją minutę puikų įvartį pasiekė P. Coutinho, o dar po penkių minučių tas pats brazilas pradėjo varžovų triuškinimą. Galutinis taškas buvo padėtas 76-ąją minutę - pasižymėjo Divockas Origi.

Pergalę iškovojęs "Liverpool" apsunkino "Arsenal" galimybes pakilti į ketvirtąją poziciją. "Raudonieji" su 73 taškais sugrįžo į trečiąją poziciją, o iki pirmenybių pabaigos jiems lieka žaisti vienerios rungtynės.

"Crystal Palace" 4 - 0 "Hull City"
3' [1 - 0] W. Zaha
34' [2 - 0] C. Benteke
85' [3 - 0] L. Milivojevič (11 m. baudinys)
90' [4 - 0] P. van Aanholt

"West Ham" 0 - 4 "Liverpool"
35' [0 - 1] D. Sturridge
57' [0 - 2] P. Coutinho
62' [0 - 3] P. Coutinho
76' [0 - 4] P. Coutinho