Kovoje dėl Europos Londono derbis baigėsi taikiai © „Reuters“ nuotr.

Londono derbis, kovoje dėl Europos, baigėsi įnirtingomis lygiosiomis.

„Brentford“ nepalaužė „Fulham“ ekipos - 0:0.

Mačo metu „bitės“ susikūrė šiek tiek daugiau pavojingų progų, tačiau jomis nepasinaudojo.

„Brentford“ kol kas yra septintoje vietoje, kuri garantuoja vietą kito sezono Europos lygoje. Kova dėl šių vietų vyksta labai aršiai.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...