Kovoje dėl išlikimo „Serie A“ pirmenybėse „Spezia“ nusileido Veronos ekipai © ZUMAPRESS com. nuotr.

„Spezia“ palieka „Serie A“ pirmenybes.

Tiesioginėje kovoje dėl išlikimo Veronos „Hellas“ 3:1 palaužė „Spezia“ futbolininkus.

5-ąją minutę Davide Faraoni išvedė Veronos ekipą, tačiau po 10 minučių pirmąjį savo įvartį profesionalų futbole pelnęs Ethanas Ampadu išlygino rezultatą.

Prieš kėlinio pabaigą „dubliu“ pasižymėjo Cyrilas Ngonge ir „Hellas“ susikrovė solidų pranašumą.

70-ąją minutę „Spezia“ turėjo nuostabų šansą grįžti į rungtynes, tačiau M'Bala Nzola nerealizavo 11 metrų baudinio. Varžovų komandoje Faraoni dar gavo raudoną kortelę, tačiau Specijos futbolininkai į mačą jau negrįžo.

Iškritusios komandą vietą užims „Cagliari“ futbolininkai. „Serie A“ taip pat paliko „Sampdoria“ bei „Cremonese“.