Kovoje dėl "Ligue 1" medalių dešimtyje likęs "Lyon" išplėšė lygiąsias prieš "Nice" (VIDEO)

Šiandien sužaistas pirmasis 34-ojo Prancūzijos čempionato susitikimas, kuris tuo pačiu yra ir centrinė visos savaitės dvikova. Joje susitiko dėl medalių kovojantys "Lyon" bei "Nice" futbolininkai.

Itin įnirtingoje kovoje pirmieji į priekį išsiveržė svečiai iš uostamiesčio, kurių gretose įvartį galva po Alassane'o Plea perdavimo įmušė Valere Germainas. Tai nutiko 18-ąją minutę, o sužaidus dar šešias Liono komanda liko dešimtyje.

Raudoną kortelę užsidirbo Maxwellas Cornet, kai varžovų baudos aikštelėje kovodamas dėl kamuolio įsirėžė į šių vartininką.

Po minėto epizodo rungtynės ilgą laiko vyko apylygiai ir progų turėjo abi ekipos. 

Įdomus epizodas nutiko sužaidus apie 70 minučių, kuomet į aikštę pasipylė sukarpyti laikraščiai. Kol aikštė buvo išvalyta, mačą teko nutraukti, todėl galiausiai teisėjas pridėjo 8 papildomo žaidimo minutes.

Pertrauka išėjo į naudą šeimininkams, kurie sugebėjo išlyginti rezultatą. Šiame epizode po Mathieu Valbuena šūvio į skersinį puikiai sureaguoti pavyko Alexandre'ui Lacazettui.

Švieslentė galiausiai rodė vienetus, taigi, bent iki rytdienos situacija turnyrinėje lentelėje išlieka nepakitusi. Visgi, šis rezultatas - puikios naujienos iki šio turo tiek pat taškų, kiek "Lyon", turėjusiam "Monaco" bei "Nice" pavyti galintį "Rennes".

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8447178" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>

<!-- END of Soccerway widget HTML fragment -->

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos