Krachas tęsiasi: „Arsenal“ namuose nusileido „Burnley“ ekipai © PA nuotr.

Londono „Arsenal“ ir toliau neranda rakto į pergales Anglijos „Premier“ lygoje.

„Kanonieriai“ sekmadienį 12-ojo turo rungtynėse namuose rezultatu 0:1 turėjo pripažinti „Burnley“ pranašumą.

Pirmajame kėlinyje žaidimą kontroliavo „Arsenal“, tačiau progų įvarčiui pasiekti turėjo ir svečiai. Vis tik pirmoji mačo dalis baigėsi be įvarčių.

Antrąjį kėlinį aktyviau taip pat pradėjo šeimininkai, tačiau viskas pasikeitė 58-ąją minutę, kuomet po VAR peržiūros už nesportišką elgesį iš aikštės buvo pašalintas Granitas Xhaka.

Įgavę kiekybinį pranašumą „Burnley“ futbolininkai suaktyvėjo ir tai davė vaisių. 73-ąją minutę svečiai kėlė kampinį, po kurio kamuolį į savo vartus nukreipė „Arsenal“ kapitonas Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

„Kanonieriai“ po praleisto įvarčio vėl suaktyvėjo bei turėjo keletą progų rezultatui išlyginti, tačiau finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo minimalią „Burnley“ pergalę.

Tai buvo jau trečiasis „Arsenal“ pralaimėjimas „Premier“ lygoje iš eilės.

Kitose rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo „Leicester City“ ekipa, kuri namuose 3:0 susitvarkė su „Brighton“ pasipriešinimu.

Visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje – dukart pasižymėjo Jamesas Maddisonas, sykį kamuolį į vartus siuntė Jamie Vardy.

Po šios pergalės „lapės“ vos tašku atsilieka nuo pirmaujančių „Tottenham“ ir „Liverpool“ ekipų.

• AS

Artetai reikia gryžti pas Pepą, o Arsenalui rimto trenerio, nes komanda važiuoja ne į tą pusę.

• +5
  • Kapsakas

Seniau verkdavo del top 4 o dabar galima dziaugtis top 15.

• +5
  • Kapsakas

Paprasciausiai reikia pripazint kad gyvenimas nestovi vietoj. Kad ir kaip gerai bezaistum jei trys komandos zaidzia geriau busi ketvirtas.

• xanat

Subyrėjom. Vienok tokias progas, kokias kūrėm ir kokių neišnaudojom tu privalai realizuoti be obvious priežasčių dar ir dėl to, nes gali va taip va prisižaisti. Absoliučiai visi fanai tiesiog maldavo išimti Xhaką iš starto ir te tau! Auba mldc - reverse shooting mode 😀. Nesiseka juodai ir labai gaila Artetos. Nežinau, pradžiai tos kalbos apie karmą dėl Ozilo labai nervino, juolab, kad nėra 100% aišku ar vien dėl tų nelemtų komentarų prieš kinus su juo taip nutiko (nes visgi po jų kelis game'us iki lockdown'o dar žaidė), tačiau, kad kažkoks nelaimių juodas debesis ant Arsenalo sandėlio susikaupęs tai faktas. Blogiausias startas nuo 1981-ųjų, 4loses namuose iš eilės nuo 1959-ųjų... ... no Thomas no Partey.

• +1
  • DDDD

Ate,ate Arteta ! Ilgai cia uzsibuvai

• +3
  • Fraudteta

Štai ka gauni, kai mačas po mačo leidi žaidejus kaip Xhaka, Bellerina i aikšte 😃 Puikus treneris! Geda... Lauk ji.

• +1
  • steppenwolf

Na ką gi.. Arsenalas per 12 mačų įmušė visus 10 įvarčių. Tai - 4 blogiausias rezultatas lygoj. Ką galima pakomentuoti? Kaip ir statistika kalba pati už save, čiuvakai nelabai sukuria progų, motiveišn nelabai yra, Xhaka choke casual. Realiai, net nebeaišku ar čia trenerio kaltė, ar, tiesiog, nelimpa komanda. Tikėkimės, kad laikui bėgant, gal kitais metais, gal dar kitais, Arsenalas sugrįš, nes dabar ta memų pamilta 4-a vieta atrodo labai labai toli ;//