Krachas tęsiasi: „Arsenal“ namuose nusileido „Burnley“ ekipai © PA nuotr.

Londono „Arsenal“ ir toliau neranda rakto į pergales Anglijos „Premier“ lygoje.

„Kanonieriai“ sekmadienį 12-ojo turo rungtynėse namuose rezultatu 0:1 turėjo pripažinti „Burnley“ pranašumą.

Pirmajame kėlinyje žaidimą kontroliavo „Arsenal“, tačiau progų įvarčiui pasiekti turėjo ir svečiai. Vis tik pirmoji mačo dalis baigėsi be įvarčių.

Antrąjį kėlinį aktyviau taip pat pradėjo šeimininkai, tačiau viskas pasikeitė 58-ąją minutę, kuomet po VAR peržiūros už nesportišką elgesį iš aikštės buvo pašalintas Granitas Xhaka.

Įgavę kiekybinį pranašumą „Burnley“ futbolininkai suaktyvėjo ir tai davė vaisių. 73-ąją minutę svečiai kėlė kampinį, po kurio kamuolį į savo vartus nukreipė „Arsenal“ kapitonas Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

„Kanonieriai“ po praleisto įvarčio vėl suaktyvėjo bei turėjo keletą progų rezultatui išlyginti, tačiau finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo minimalią „Burnley“ pergalę.

Tai buvo jau trečiasis „Arsenal“ pralaimėjimas „Premier“ lygoje iš eilės.

Kitose rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo „Leicester City“ ekipa, kuri namuose 3:0 susitvarkė su „Brighton“ pasipriešinimu.

Visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje – dukart pasižymėjo Jamesas Maddisonas, sykį kamuolį į vartus siuntė Jamie Vardy.

Po šios pergalės „lapės“ vos tašku atsilieka nuo pirmaujančių „Tottenham“ ir „Liverpool“ ekipų.