Zagrebo „Dinamo“ nepagailės įspūdingos algos garsiajam naujokui Ismaeliui Bennacerui.
Kaip skelbia žurnalistas Nicolo Schira, iš „Milan“ klubo pasiskolintas 27-erių alžyrietis per sezoną uždirbs 4,2 mln. eurų.
Šį sezoną italai padengė tik 50 proc. liepos ir rugpjūčio mėnesių atlyginimo, o dabar likusi finansinė našta teks Kroatijos grandams.
Nuomos sutartyje yra numatyta galimybė kitais metais už 9 mln. eurų sumą žaidėjo kontraktą galutinai perpirkti.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą