Kroatijoje - pergalingas "Real" akiratyje esančio vartininko įvartis per pridėtą laiką (VIDEO)

Kroatijoje vakar įvyko tikra futbolo drama - dėl pirmos pozicijos vis dar kovojantis "Hajduk Split" klubas pasiekė dramatišką pergalę pridėto laiko metu.

Vakar antroje pozicijoje žygiuojantys "Hajduk Split" futbolininkai namuose kovėsi su "Istra". Pastarieji 53-ąją minutę pirmavo rezultatu 2-1, tačiau 71-ąją minutę šeimininkai rezultato išlygino, o pergalingą įvartį pasiekė 95-ąją minutę.

Rungtynės tapo išskirtinėmis tuo, kad pergalingą įvartį pasiekė "Hajduk Split" vartininkas Karlo Letica, apie kurį dar vakar dieną rašė Ispanijos žiniasklaida.

Skelbėme, kad "Marca" šaltiniu teigimu, Madrido "Real" yra suinteresuotas pasirašyti sutartį su 21-erių metų kroatu. Derybos jau yra pradėtos tiek su futbolininku, tiek su jo atstovais.

K. Letica po tokių naujienų nusprendė pasauliui pasirodyti pelnydamas pergalingą įvartį galva: