Kroatijos talentas įspūdingą pasiūlymą atmetė dėl originalios priežasties (straipsnis)

Kiekvieno transferų lango metu atsiranda žaidėjų, kurie atmeta viliojančius pasiūlymus ir lieka savo dabartinėse komandose. Dauguma tokius sprendimus paaiškina ištikimybe dabartiniams klubams, tačiau atsiranda ir tokių, kurių priežastys būna išskirtinės. Šią žiemą būtent tokiu tapo Kroatijos talento Nikola Vlašičiaus sprendimas atmesti pelningą Anglijos klubo pasiūlymą.

„HNK Hajduk Split“ klube žaidžiantis saugas šią žiemą sulaukė neįvardinto „Premier“ lygos klubo 10 milijonų eurų pasiūlymo, bet žaidėjas jį atmetė. Tokio sprendimo pagrindinė priežastis nėra maža suma, galimybė sėsti ant suolo ar 18-mečio nenoras taip anksti palikti gimtinės – kroatas šį pasiūlymą atmetė dėl to, jog nenori pakenkti sesers pasiruošimui olimpinėms žaidynėms.

Kroato vyresnioji sesuo – Blanka Vlašič, yra laimėjusi olimpinių žaidynių sidabro medalį bei dukart tapusi Pasaulio čempione šuolio į aukštį rungtyje. 32-ejų metų lengvaatletė dalyvaus šią vasarą Brazilijoje įvyksiančiose olimpinėse žaidynėse.

Jų tėvas - Joško Vlašičius, kuris yra Blankos treneris, atskleidė, jog jo sūnus buvo sulaukęs viliojančio pasiūlymo iš „Premier“ lygos klubo.

„Viskas ką aš galiu pasakyti yra tai, kad Anglijos ekipa buvo pateikusi pasiūlymą už Nikolą ir norėjo, jog jis jau dabar keltųsi į jų klubą ir jame žaistų, o ne sėdėtų ant suolo ar būtų nuomojamas kitai ekipai.“, - kalbėdamas su Goal teigė Joško

.
Futbolininko sesuo - Blanka Vlašič

Ir nors futbolininko tėvas pripažino, jog saugas dar turi kur tobulėti ir dabartiniame klube, tačiau pripažino, jog toks sprendimas buvo priimtas vardan sesers treniruočių planų.

„Pasitarę su šeima nusprendėme, jog ši žiema yra netinkamas metas jam palikti Splito. Tai yra ne dėl to, jog mes abejojame jo sugebėjimais, tačiau dėl to, jog jis vis dar gali tobulėti ir „Hajduk“ klube. Jo išvykimas sausį pakenktų ir daugumai mūsų šeimos planų – aš turėčiau palydėti jį į Angliją, o Blanka šiuo metu ruošiasi olimpinėms žaidynėms. Dėl to, kad tai turėtų įtakos jai ir visai mūsų šeimai, mes nusprendėme dar šiek tiek likti Splite.“, - žurnalistams atskleidė sportininkų tėvas.

Kroatų talentas, kuris vien šiemet jau žaidė atraminio saugo, atakuojančio saugo, abiejų kraštų puolėjo bei centro puolėjo pozicijose, dėl savo sugebėjimo sėkmingai žaisti žaisti įvairiose pozicijose ir brandžiu žaidimu „Hajduk“ klube jau dabar yra patraukęs ne vieno Europos grando dėmesį. Nikola buvo siejamas su galimu persikėlimu į „Tottenham“, „Chelsea“, „Arsenal“ ar Milano „Inter“ klubus.

Futbolininko tėvas supranta, kad toks sprendimas yra rizikingas jauno žaidėjo karjeroje, tačiau tikisi, kad tai išeis į naudą, o už Nikolą ateityje bus pateikiami dar didesni pasiūlymai.

„Suma, kurią tas klubas norėjo už jį sumokėti, buvo išties didžiulė, bet mes tikime, kad Nikola gali būti dar geresnis. Mes palaikysime kontaktą su tuo klubu, kuris jau dabar jo norėjo ir jau ilgai seka mano sūnaus žaidimą. Be jokios abejonės, mes suprantame, jog tokio pasiūlymo galime ir nebesulaukti, bet mes atsisakome apie tai galvoti. Mes padarysime viską ką galime, kad jo karjera pasisuktų reikiama linkme.“, - kalbėjo Joško Vlašičius.

Kroatijos jaunimo iki 21-erių metų žaidėjui belieka tikėtis, kad toks jo sprendimas padės jo seseriai laimėti olimpinį medalį, o pats Nikola savo vis gerėjančiais pasirodymais Kroatijos pirmenybėse susidomėjimą juo tik padidins. Ar toks futbolininko sprendimas padės jam ir Blankai - parodys ateitis, tačiau jau dabar aišku, jog toks žaidėjo pasirinkimas bus apkalbamas tiek nesėkmės atveju, tiek abiems pasiekus savo norimus tikslus.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė