K.Sarsanija: "Šis pralaimėjimas komandai padės judėti į priekį"

Nei karto nesugebėjęs įkąsti „Atlantui“ praėjusiame „SMScredit.lt A lygos“ čempionate, „Klaipėdos granitas“ triumfavo pirmajame naujojo sezono uostamiesčio derbyje. Atkakliose rungtynėse pirmuosius tris taškus turnyro lentelėje granitiečiams garantavo taiklus Tito Vitukyno smūgis antrajame kėlinyje – 1:0 (0:0).

Vyr. treneris Gediminas Jarmalavičius („Klaipėdos granitas“): „Kada susitinka dvi to paties miesto komandos, tai emocijos, padidintas noras ir ažiotažas yra neišvengiami. Tą puikiai matėme ir šiandieną. Reikia padėkoti abiejų komandų žaidėjams. Buvo daug noro, daug azarto, buvo daug kovos, buvo ir gražių momentų, buvo ir futbolo. Džiaugiamės, kad pavyko. Prieš šios dienos dvikovą vyrams sakiau, kad per pirmas rungtynes mes buvome atskirti penki ar kiek ten pirštų, su „Žalgiriu“ mes jau po truputį gniaužėmės. Šiandien pasakiau, kad atėjo laikas - turime susigniaužti ir būti kaip kumštis. Ačiū vyrams, kad išgirdo.“

Marius Papšys („Klaipėdos granitas“): „Rungtynės turėjo būti karštos - derbis vis dėlto. Du metus žaidžiau už „Atlantą“, dabar - už „Klaipėdos granitą“. Papildomo užsivedimo nereikėjo. Visada nori laimėti, niekada nenori pralošti. Nesvarbu iš tikro, ar „Atlantas“, ar „Kruoja“, ar „Sūduva“, tu visada išeini, nori laimėt. Šiandien taip gavosi, kad dar labiau norėjome laimėti, tai ir laimėjome. Buvome kovingesni, turėjome daugiau progų. Neutralizavome jų lyderį A.Paniukovą. Jie realių progų neturėjo, gal kokią pusprogėlę. Mes jau pirmajame kėlinyje turėjome būti priekyje. Svarbu pergalė.“

Vyr. treneris Konstantinas Sarsanija („Atlantas“): „Visų pirma, sveikinu „Klaipėdos granitą“ su pergale. Tokių rungtynių būna - kiek savo vaikinams besakiau, jie norėjo labiau. Tokiose rungtynėse  paprastai laimi tas, kas nori labiau. Mes pralaimėjome kovą. Kai kurie žaidėjai per anksti pasijuto kokiais tai žaidėjais. Mūsų laukia dar daug rungtynių ir šis pralaimėjimas komandai padės judėti į priekį, kaip keistai tai beskambėtų. Geriau pralaimėti dabar. Panašios rungtynės buvo užpernai, kai žaidėme prieš „Bangą“. Tada sužaidėme lygiosiomis, bet jos mums prilygo pralaimėjimui. Gerai, kad pralaimėjome dabar, kol dar niekas galutinai nesusirgo žvaigždžių liga. Su tuo padirbėsime ir situaciją pataisysime. Rungtynės buvo nervingos. Jų gretose žaidžia 5-6 mums dėl įvairių priežasčių netikę žaidėjai. Jie stengėsi ir norėjo įrodyti, kad yra ne silpnesni už tuos, kurie liko. Vaikinus dėl to įspėjau, bet kai kurie buvo tiesiog nepasiruošę kovai. Visų pirma tai ir A.Paniukovas, ir M.Maksimovas, ir D.Norvilas - visa atakos grupė. Net ir R.Vėževičius, kuris pirmą kėlinį prastovėjo kartu su visais. Kai jau norėjome šiek tiek „Klaipėdos granitą“ prispausti, gavome tą įvartį. Nežinau, ar jie dar ką nors apžais, bet mus jie šiandien apžaidė.“